Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Chorzów i okolice

Synonimy: desirial powiększanie warg sromowych większych, rewitalizacja warg sromowych Desirial, nieoperacyjna plastyka warg sromowych więcej »

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Chorzowa. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (36 km od Chorzowa) w cenie 1 500 zł lub w KOWALIKmedica w Lublińcu (45 km od Chorzowa) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 1 000 zł. W wymienionej placówce powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska