Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem Katowice

Synonimy: zabieg powiększania warg sromowych większych własnym tłuszczem, wargi sromowe większe powiększanie tłuszczem autogennym, przeszczep tłuszczu do warg sromowych większych. poprawa wyglądu warg sromowych przy użyciu tłuszczu własnego więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Bielska-Białej (49 km od centrum Katowic)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem Katowice - informacje

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Stosowanie wypełniaczy w celu korekcji warg sromowych jest procedurą z zakresu ginekologii estetycznej, mającą na celu poprawę wyglądu okolic intymnych oraz ich nawilżenia, co z kolei ma znaczący wpływ na ich funkcje ochronne, zabezpieczając obszar przed infekcjami i podrażnieniem wskutek m. in. atrofii w okresie menopauzy. Zanik tkanki i zmiany, spowodowane procesem starzenia, są jednym z podstawowych wskazań do wykonania autologicznych iniekcji tłuszczu pcjentki. Procedura wymaga wcześniejszego pobrania materiału np. z okolic brzucha pacjentki (liposukcja), a następnie, po odpowiednim jego przygotowaniu i separacji, wykonuje się przeszczep. Zaletą tej metody jest jej naturalność.

Zwiększenie objętości i ujędrnienie warg sromowych przy użyciu własnego tłuszczu

Zabiegi w zakresie ginekologii plastycznej, w tym powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem pacjentki, oferuje lek. med. Dawid Serafin, specjalista ginekologii i położnictwa, a jego usługi skierowane są głównie do pacjentek po przebytych porodach czy operacjach, cierpiących z powodu obniżenia jakości życia seksualnego. Nieinwazyjne procedury obejmują m.in. zabiegi przy użyciu lasera MonaLisa Touch (labioplastyka), Smartxide (leczenie blizn) oraz przy użyciu wypełniaczy – kwasu hialuronowego i własnego tłuszczu – docelowo w zakresie warg sromowych większych, ich augmentacji oraz rewitalizacji pochwy. Oprócz ginekologii estetycznej, z której jako ekspert przeprowadza szkolenia, lekarz specjalizuje się także w ginekologii. Jest certyfikowany w zakresie ultrasonografii oraz badań kolposkopowych.

Szereg procedur z zakresu ginekologii zabiegowej oraz estetycznej w ramach leczenia ambulatoryjnego świadczy Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Liftmed w Rybniku. Zabiegi plastyczne sromu i krocza, oprócz klasycznych technik (poporodowa plastyka krocza, chirurgiczna plastyka warg sromowych mniejszych), obejmują również procedury nieinwazyjne, jak np. powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym. Z zastosowaniem terapii autologicznej wykonywany jest również zabieg zwężania pochwy. Pozostałą ofertę ginekologii estetycznej uzupełniają procedury laserowe oraz z użyciem nici Vaginal Narrower (lifting krocza). Wszystkie zabiegi wymagają wcześniejszej kwalifikacji m.in. w oparciu o aktualny wynik cytologii. W razie potrzeby, wymagane badania można wykonać na miejscu, włącznie z pełną diagnostyką USG.

Ile kosztuje zabieg powiększania warg sromowych własnym tłuszczem w Katowicach i w Londynie (Wielka Brytania)?

Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan

W Katowicach ceny zabiegu lipoaugmentacji warg sromowych zamykają się w granicach 2 000 - 3 000 zł. To nieporównywalnie mniej niż w Wielkiej Brytanii, gdzie Klinika Aelyzea oferuje procedury korekcyjne warg sromowych w cenie 2 380 £ (13 330 zł).

Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 1 500 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Kraków od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 3 500 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
 • Rybnik od 1 500 zł do 3 000 zł
 • Józefów od 4 000 zł
 • Bielsko-Biała od 1 500 zł
 • Sopot od 4 500 zł
 • Środa Wielkopolska od 3 500 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska