Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Katowice

Synonimy: powiększanie punktu G kwasem hialuronowym, G-shot, augmentacja punktu G, iniekcja kwasu hialuronowego do punktu G więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Bielska-Białej (49 km od centrum Katowic)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Medica Gabinet zabiegowy w Beauty Medica

Desirial i Desirial Plus to pierwsze preparaty na świecie dopuszczone do celów ginekologicznych i dedykowane poprawie wyglądu oraz funkcji żeńskich narządów płciowych. Nawilżenie okolic intymnych i powiększenie warg sromowych oraz punktu „G” to główne cele terapii, której bezpieczeństwo wynika z obecności kwasu hialuronowego, jaki naturalnie występuje w skórze właściwej i jest głównym składnikiem preparatów. 

G-Shot – wzmocnić seksualne doznania

Powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie punktu G przy pomocy kwasu hialuronowego Desirial to zabieg, który specjaliści Gyncentrum Ginekologia Plastyczna kierują do kobiet o obniżonej satysfakcji seksualnej zarówno z uwagi na brak orgazmu, jak i związanych ze spadkiem doznań uwarunkowanych wiekiem. Zabieg polega na iniekcji niewielkiej ilości kwasu hialuronowego w miejsca poddane zabiegowi. Procedura należy do panelu Ginekologii plastycznej, a zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego uzupełnia rewitalizacja warg sromowych oraz ich powiększenie.

Linia Desirial Plus, która jest przeznaczona do rewitalizacji oraz nawilżenia miejsc intymnych kobiet, należy także do oferty ginekologii plastycznej Angelius Provita, a zakres świadczeń obejmuje zabiegi z wykorzystaniem 1 ampułki kwasu hialuronowego: powiększenie i ujędrnienie warg sromowych większych, odmłodzenie (rejuwenacja, rewitalizacja) pochwy oraz augmentację punktu G. Zabiegi nie są refundowane, a wykonuje je dr n. med. Bartosz Kniażewski, specjalista ginekolog-położnik, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Od 2013 r. w Katowicach działa oddział należący do ogólnopolskiej sieci Klinik InviMed, która specjalizuje się w nowoczesnych technologiach oraz metodach leczenia niepłodności. Oferta obejmuje również zabiegi z ginekologii estetycznej oraz ginekologii, w tym także nowoczesną, niechirurgiczną metodę powiększania i uwydatnienia punktu G kwasem hialuronowym. Zabieg poprzedza konsultacja z ginekologiem, a wykonywany w znieczuleniu miejscowym trwa kilkanaście sekund. Zespół medyczny współtworzy dr n. med. Dorota Kuka-Panasiuk, specjalista ginekolog-położnik.

Mieszkańcy Katowic, Siemianowic oraz innych śląskich miejscowości mogą skorzystać z procedury G-Shot w NZOZ Euro-Klinika w Siemianowicach Śląskich, gdzie taką procedurę z zastosowaniem kwasu hialuronowego wykonuje się nie tylko w zakresie augmentacji „punktu rozkoszy”, ale także w przypadku dolegliwości w postaci suchości sromu i atrofii warg sromowych większych. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, na której podstawie pacjentka kwalifikowana jest do zabiegu, a warunkiem jest prawidłowa cytologia. 

Ginekologia estetyczna to nowa oferta NZOZ EuroMedic Kliniki Specjalistyczne, gdzie realizowane są nowoczesne metody leczenia stref intymnych kobiety, a zakres usług obejmuje m. in.: labioplastykę, nacięcie błony dziewiczej (hymenotomia) lub jej odtworzenie (hymenoplastyka) czy plastykę łechtaczki. W ofercie znajdziemy również zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego, do jakich należy rewitalizacja warg sromowych oraz powiększenie punktu G. Konsultacje medyczne oraz zabiegi świadczy m. in. dr n. med. Ewa Galbiesz–Kwiatkowska, specjalista ginekolog-położnik

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która obejmuje szereg procedur zapewniających poprawę wyglądu oraz polepszenie funkcji seksualnych żeńskich narządów płciowych. Gabinet Medycyny Estetycznej i Ginekologii Dag-Med oferuje w tym zakresie zabiegi odmładzające wargi sromowe większe i skórę sromu, wybielanie warg sromowych mniejszych, plastykę pochwy oraz – z użyciem preparatu Desirial – powiększanie punktu G. To tylko niektóre usługi wykonywane w ramach placówki, jakie świadczy m. in. dr n. med. Dariusz Gajewski,  specjalista ginekolog onkolog-położnik.

Za ile powiększymy punkt G w USA?

Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Kadra w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Procedura w Beverly Hills u jednego z bardziej znanych chirurgów plastycznych – Davida Matlocka, MD, kosztuje 1,800 $ (6,660 zł), jednak jak w rozmowie z Cosmopolitan tłumaczy, nie jest to sposób na leczenie zaburzeń seksualnych i związanego z tym braku orgazmu. Zabieg dedykowany jest paniom, które są zadowolone z sexu i pragną te doznania poprawić – wyjaśnia specjalista z Hollywood.  

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Katowice od 850 zł do 2 800 zł
  • Warszawa od 850 zł do 2 829 zł
  • Wrocław od 1 000 zł do 3 000 zł
  • Łódź od 1 000 zł do 2 500 zł
  • Kraków od 800 zł do 2 500 zł
  • Poznań od 1 500 zł do 4 000 zł
  • Gdynia od 1 600 zł do 2 500 zł
  • Kielce od 1 000 zł do 1 800 zł
  • Gliwice od 1 599 zł
  • Bydgoszcz od 4 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska