Plastyka brzucha
w Raciborskie Centrum Medyczne (Racibórz)

poniedziałek
8:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 17:00
środa
8:00 - 17:00
czwartek
8:00 - 17:00
piątek
8:00 - 17:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
W klinice Raciborskie Centrum Medyczne procedury z zakresu plastyka brzucha przeprowadza lek. Libor Polak. Cena za zabieg plastyka brzucha kształtuje się od 11070 zł.

lek. Libor Polak

chirurg plastyczny Racibórz

Lek. med. Libor Polak, członek Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach, jest chirurgiem plastycznym z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem, pozwalającym na oferowanie swoim klientom najlepszą możliwą opiekę w...

Więcej

Plastyka brzucha - cennik:
  • Plastyka brzucha od 11 070
  • Plastyka brzucha z plastyką mięśni od 13 050
  • Plastyka brzucha z przeniesieniem pępka od 12 300
Konsultacje przedzabiegowe i badania:
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 120
Umawianie wizyt
Rejestracja wizyt u lek. Libor Polak telefonicznie
pod numerem:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska