Redukcja napletka łechtaczki Będzin i okolice

Synonimy: clitoplastyka, usunięcie nadmiaru tkanki pokrywającej łechtaczkę, clitoris hood reduction więcej »

Bezpośrednio Będzin nie dysponujemy placówką wykonującą redukcja napletka łechtaczki, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Będzin. Redukcja napletka łechtaczki można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (48 km od Będzin) w cenie 2 000 zł lub w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna w Katowicach (10 km od Będzin) gdzie cena za redukcja napletka łechtaczki wynosi 2 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska