Rekonstrukcje piersi Łódź

Synonimy: operacja rekonstrukcji piersi, zabiegi rekonstrukcji piersi po amputacji, rekonstrukcja biustu po mastektomii więcej »

Filtruj wyniki

Rekonstrukcje piersi Łódź - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

Pacjentki po utracie piersi nie czują się już kobieco. Spada ich samoocena, poczucie atrakcyjności oraz pewności siebie. Ich ciało jest niesymetryczne. Rozwiązaniem tego problemu są operacje chirurgii plastycznej, które odtwarzają utraconą pierś. Chirurg plastyk tworzy nie tylko całą pierś, ale także rekonstruuje brodawkę sutkową i otoczkę tak, aby całość wyglądała naturalnie.

Nowa pierś, czyli rekonstrukcja biustu w Łodzi

Rekonstrukcji biustu po mastektomii można poddać się w Łodzi na Oddziale Klinicznym Chirugii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który to oddział znajduje się w Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego. Specjaliści tego oddziału wykonują także inne operacje plastyczne na piersiach, tj. w przypadku niedorozwoju piersi, operacje ginekomastii u mężczyzn a także u kobiet powiększenie biustu, jego zmniejsznie czy podniesienie. Ponadto zajmują się plastyką innych części ciała z zakresu m.in.: korekcji męskich i żeńskich zewnętrznych narządów płciowych, redukcji tkanek powłok brzucha, redukcji fałdów skórno-tłuszczowych tułowia i kończyn po odchudzaniu czy korekcji zniekształceń nosa - grzbietu, całego nosa oraz końca nosa.

Na rekonstrukcję piersi po jej amputacji można także przyjść w Łodzi do prof. dr hab. n. med. Bogusława Antoszewskiego, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1989 roku) oraz specjalisty chirurgii plastycznej (II stopnia od 2003 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał po obronie pracy doktorskiej w roku 1994. Wśród innych zabiegów wykonywanych przez profesora można wymienić: korekcję wciągniętych brodawek sutkowych, rekonstrukcję otoczki i brodawki sutkowej czy zabiegi podniesienia piersi - mastopeksji. Swoje doświadczenie m.in. z tego zakresu zdobywał w Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz w NZOZ Dr Lik Clinic.

Innym specjalistą przyjmującym w Łodzi, do którego można udać się na operację rekonstrukcyjną biustu po mastektomii jest dr hab. n. med. Jan Rykała, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia 1998 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2008 roku). Doświadczenie i umiejętności z zakresu rekonstrukcji piersi oraz innych operacji plastycznych zdobywał w latach 1996-2004, pracując w Oddziale Chirurgii Onkologicznej WSS im. M. Kopernika w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Brał także udział w licznych kursach i sympozjach z zakresu chirurgii plastycznej w Polsce i za granicą, np. w międzynarodowym kursie pt. "Onkoplastyka piersi" (Gdańsk, 2008 rok).

Jaka jest cena operacji rekonstruującej pierś w Łodzi a jaka w Londynie?

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Za zabieg odtwarzający pierś pacjentka w Łodzi zapłaci od 4 tys. zł, w Wielkiej Brytanii natomiast jest to kwota od 4,5 tys. funtów (27 tys. zł) w Berkeley Square Medical w Londynie.

Rekonstrukcje piersi - ceny w Łodzi na tle innych miast

  • Łódź od 4 000 zł do 20 000 zł
  • Warszawa od 3 000 zł do 7 900 zł
  • Kraków od 1 500 zł do 22 000 zł
  • Katowice od 4 000 zł do 12 000 zł
  • Częstochowa od 1 500 zł do 8 000 zł
  • Poznań od 5 000 zł do 7 000 zł
  • Bydgoszcz od 3 690 zł do 13 530 zł
  • Toruń od 19 000 zł
  • Szczecin od 5 000 zł do 17 000 zł
  • Kielce od 7 500 zł do 11 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa rekonstrukcje piersi w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu rekonstrukcje piersi w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska