poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Naszym pacjentom oferujemy kompleksową diagnostykę oraz leczenie schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu. Wykorzystujemy szereg metod terapeutycznych, zwalczając przy ich pomocy stany zapalne oraz uśmierzając uporczywe, przewlekłe dolegliwości bólowe.

Jedną z głównych metod stosowanych w naszej przychodni rehabilitacyjnej jest masaż. Wykorzystujemy zróżnicowane techniki masażu, między innymi masaż klasyczny oraz leczniczy. Ponadto proponujemy naszym pacjentom zabiegi z zakresu fizykoterapii takie jak terapia polem magnetycznym, ultradźwiękami oraz prądami. Wykorzystujemy również lampę Sollux.

W naszej ofercie znalazły się ćwiczenia rehabilitacyjne. Dzięki indywidualnie dobranemu zestawowi zabiegów jesteśmy w stanie usprawnić pacjentów nawet po ciężkich urazach oraz znacząco podnieść jakość życia osób ze schorzeniami natury ortopedycznej i neurologicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej przychodni rehabilitacyjnej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Robmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska