Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki - cennik

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
-
wtorek
14:30 - 16:00
środa
-
czwartek
14:30 - 16:00
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny specjalizuje się w zachowawczym i operacyjnym leczeniem pacjentów z chorobami układu moczowo-płciowego. Na konsultacje przyjmowani są pacjenci z kamicą układu moczowego, przerostem gruczołu krokowego, stanami zapalnymi oraz innymi problemami urologicznymi. Zabiegi operacyjne prowadzi się w trybie chirurgii jednego dnia.

W ofercie gabinetu znajdują się operacyjne metody leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Usunięcie prostaty wykonuje się rewolucyjną metodą z zastosowaniem lasera GreenLight. Zabieg ten jest praktycznie bezkrwawy i niebolesny, a okres rekonwalescencji trwa zaledwie kilka dni. W leczeniu gruczolaka stercza lub zmian nowotworowych zlokalizowanych w ścianie pęcherza moczowego wykorzystuje się metodę elektroresekcji endoskopowej. Oferuje się także operacje nowotworów jądra i wodniaka jądra. Dzięki operacji wszczepienia sztucznego jądra pacjenci mają możliwość przywrócenia naturalnego wyglądu worka mosznowego. Operacja ta zarezerwowana jest dla pacjentów, którzy utracili jądro z powodu choroby lub wypadku i polega na wszczepieniu implantu. W tutejszym gabinecie przeprowadza się także zabiegowe leczenie żylaków powrózka nasiennego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Medycyna dziecięca

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska