Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki opinie

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
-
wtorek
14:30 - 16:00
środa
-
czwartek
14:30 - 16:00
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n. med Sławomir Mrozicki świadczy usługi medyczne w zakresie diagnostyki i leczenia małoinwazyjnych operacji w obrębie układu moczowo-płciowego oraz nowoczesnych zabiegów usuwania przerostu prostaty z użyciem Lasera PVP. Pan doktor konsultuje w kilku miejscach na terenie Krakowa, co ułatwia dostęp do usług medycznych i znacznie skraca czas oczekiwania na konsultację. Pacjenci korzystając z usług kliniki znajdują się pod opieką świetnie przeszkolonego i doświadczonego zespołu zarówno lekarskiego, jak i pozostałego personelu medycznego. Z relacji klientów, którzy skorzystali z pomocy dr Mrozickiego, wynika, że jest to świetny fachowiec, dzięki pomocy którego chory ma szanse na powrót do zdrowia i pełnej sprawności. Na wizycie panuje przyjemna atmosfera, Pan doktor potrafi rozładować stres związany z wizytą. Udziela wszelkich informacji dotyczących leczenia, wysłuchuje i odpowiada na wszystkie pytania." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Dorota
(Krosno)
5.0
Dorota (Krosno)
Dodano: 16 stycznia 2018
Tytuł:
"Solidna i rzetelna klinika"
Nieuprzejme podejście pielęgniarek do rodziny pacjenta
Szybka obsługa pacjenta. Szybki termin operacji oraz dokładne wytłumaczenie przez lekarza na czym będzie polegał zabieg. Zainteresowanie lekarza po zabiegu, gdy nawet pacjent jest już w domu .
Zabieg:
Operacja prostaty laserem zielonym DioLEP/PVP (styczeń 2018)
Lekarz:
dr n. med. Sławomir Mrozicki
 
Szczegóły 
Jan
5.0
Jan
Dodano: 28 czerwca 2017
Zabieg:
Operacja prostaty laserem zielonym DioLEP/PVP (czerwiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Sławomir Mrozicki
 
Szczegóły 
Marek
4.0
Marek
Dodano: 24 stycznia 2018
Tytuł:
"X"
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (styczeń 2018)
Lekarz:
dr n. med. Sławomir Mrozicki
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska