Totalna korekcja nosa Gdańsk

totalna korekta nosa, korekta całego nosa, pełna korekta nosa, korekcja nosa całkowita więcej »

Totalna korekcja nosa Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Przed totalną korekcją nosa należy udać się na konsultację do specjalisty chirurgii plastycznej, który omówi zakres operacji oraz odpowie na wszelakie pytania ze strony pacjenta. Operacja wykonywana jest nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych (poprawa drożności nosa). Warunkiem koniecznym kwalifikacji do zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 2 do 3 godzin. Powrót do aktywności zawodowej możliwy jest maksymalnie po około 14 dniach. Ostateczne rezultaty operacji widoczne są po około 6 miesiącach.

Jednoczasowa operacja części chrzęstnej, kostnej oraz przegrody nosa w Gdańsku – gdzie można ją wykonać

W Gdańsku pełną korektę nosa wykonać może dr n. med. Alicja Renkielska, specjalistka chirurg plastyczny. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Doświadczenie zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przeprowadza korektę nosa zarówno w części chrzęstnej, jak i kostnej. W przypadku całkowitej korekcji nosa połączonej z operacją krzywej przegrody nosa towarzyszy jej specjalista z zakresu laryngologii.

W swojej ofercie całkowitą korekcję nosa ma również Centrum Zdrowia Swissmed. Oferta ośrodka, oprócz totalnej korekty nosa, obejmuje również operację nosa chrzęstnego, operację nosa kostnego oraz reoperację nosa w części chrzęstnej. Z zakresu chirurgii plastycznej w placówce wykonać można także korekcję małżowin usznych, korekcję opadających powiek, plastykę powłok brzusznych, plastykę piersi (powiększenie, zmniejszenie i podnoszenie) oraz lifting chirurgiczny twarzy.

W Sopocie, który znajduje się 12 kilometrów od Gdańska, totalna korekcja nosa jest możliwa do przeprowadzenia w Sopockiej Fabryce Urody. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii. W klinice, oprócz całkowitej korekcji nosa połączonej z operacją przegrody nosowej, wykonać można również plastykę nosa w części chrzęstnej oraz kostnej pojedynczo. Udać się można również do niej na plastykę powiek dolnych i górnych, plastykę odstających uszu, lifting chirurgiczny twarzy oraz na powiększenie ust przeszczepem tłuszczu pacjenta.

Cena totalnej korekcji nosa w Gdańsku

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

W Gdańsku za jednoczasową operację nosa w części chrzęstnej i kostnej, połączoną z korektą przegrody nosa, zapłacić trzeba około 10 000 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest co najmniej dwukrotnie wyższa. W Boerhaave Medisch Centrum w Amsterdamie wynosi ona 5 500 euro, czyli ponad 24 000 złotych.

Totalna korekcja nosa - ceny w Gdańsku na tle innych miast

  • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
  • Warszawa od 9 500 zł do 29 000 zł
  • Wrocław od 7 250 zł do 13 000 zł
  • Łódź od 7 000 zł do 13 000 zł
  • Katowice od 8 610 zł do 13 000 zł
  • Kraków od 10 000 zł do 15 000 zł
  • Lubin od 9 000 zł do 12 000 zł
  • Szczecin od 12 000 zł do 13 000 zł
  • Zielona Góra od 8 000 zł
  • Poznań od 8 000 zł do 9 000 zł
Totalna korekcja nosa cena »

Usługa totalna korekcja nosa w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu totalna korekcja nosa w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor: