Totalna korekcja nosa Gdańsk

Synonimy: totalna korekta nosa, korekta całego nosa, pełna korekta nosa, korekcja nosa całkowita więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz totalna korekcja nosa w Gdańsku?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Sopot  ul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4.6 / 5 (41 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"szybko, sprawnie, rzeczowo." 

Totalna korekcja nosa Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Przed totalną korekcją nosa należy udać się na konsultację do specjalisty chirurgii plastycznej, który omówi zakres operacji oraz odpowie na wszelakie pytania ze strony pacjenta. Operacja wykonywana jest nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych (poprawa drożności nosa). Warunkiem koniecznym kwalifikacji do zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 2 do 3 godzin. Powrót do aktywności zawodowej możliwy jest maksymalnie po około 14 dniach. Ostateczne rezultaty operacji widoczne są po około 6 miesiącach.

Jednoczasowa operacja części chrzęstnej, kostnej oraz przegrody nosa w Gdańsku – gdzie można ją wykonać

W Gdańsku pełną korektę nosa wykonać może dr n. med. Alicja Renkielska, specjalistka chirurg plastyczny. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Doświadczenie zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przeprowadza korektę nosa zarówno w części chrzęstnej, jak i kostnej. W przypadku całkowitej korekcji nosa połączonej z operacją krzywej przegrody nosa towarzyszy jej specjalista z zakresu laryngologii.

W swojej ofercie całkowitą korekcję nosa ma również Centrum Zdrowia Swissmed. Oferta ośrodka, oprócz totalnej korekty nosa, obejmuje również operację nosa chrzęstnego, operację nosa kostnego oraz reoperację nosa w części chrzęstnej. Z zakresu chirurgii plastycznej w placówce wykonać można także korekcję małżowin usznych, korekcję opadających powiek, plastykę powłok brzusznych, plastykę piersi (powiększenie, zmniejszenie i podnoszenie) oraz lifting chirurgiczny twarzy.

W Sopocie, który znajduje się 12 kilometrów od Gdańska, totalna korekcja nosa jest możliwa do przeprowadzenia w Sopockiej Fabryce Urody. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii. W klinice, oprócz całkowitej korekcji nosa połączonej z operacją przegrody nosowej, wykonać można również plastykę nosa w części chrzęstnej oraz kostnej pojedynczo. Udać się można również do niej na plastykę powiek dolnych i górnych, plastykę odstających uszu, lifting chirurgiczny twarzy oraz na powiększenie ust przeszczepem tłuszczu pacjenta.

Cena totalnej korekcji nosa w Gdańsku

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

W Gdańsku za jednoczasową operację nosa w części chrzęstnej i kostnej, połączoną z korektą przegrody nosa, zapłacić trzeba około 10 000 złotych. Za granicą cena tej samej procedury jest co najmniej dwukrotnie wyższa. W Boerhaave Medisch Centrum w Amsterdamie wynosi ona 5 500 euro, czyli ponad 24 000 złotych.

Totalna korekcja nosa - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Warszawa od 9 500 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 5 200 zł do 12 000 zł
 • Kraków od 8 000 zł do 15 000 zł
 • Łódź od 10 000 zł do 13 000 zł
 • Katowice od 8 610 zł do 13 000 zł
 • Bydgoszcz od 7 000 zł do 9 225 zł
 • Poznań od 8 000 zł do 9 000 zł
 • Częstochowa od 6 500 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 13 000 zł
 • Lubin od 6 000 zł do 12 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa totalna korekcja nosa w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu totalna korekcja nosa w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska