Twarz + szyja + dekolt - usuwanie przebarwień laserem Bielsko-Biała i okolice

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą twarz + szyja + dekolt - usuwanie przebarwień laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Twarz + szyja + dekolt - usuwanie przebarwień laserem można przeprowadzić m.in. w Klinika Medycyny Estetycznej Med Estetica w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) w cenie 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.