UltraMedica - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 20:30
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Nasze Centrum powstało z chęci zapewnienia pacjentkom dostępu do wysokiej jakości usług medycznych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Oferujemy pełną diagnostykę i kompleksowe leczenie chorób ginekologicznych. Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Współpracujemy z wysokiej klasy diagnostami, którzy czuwają nad zdrowiem przyszłej mamy i nienarodzonego dziecka. Oferta obejmuje badania prenatalne, diagnostykę i leczenie niepłodności, a także szkołę rodzenia i doradztwo laktacyjne. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo również konsultacje z zakresu ortopedii, urologii czy zabiegi medycyny estetycznej.

Zapewniamy pomoc psychologa. Nasz specjalista oferuje konsultacje, prowadzi terapie indywidualne i małżeńskie/partnerskie, zajmuje się także interwencjami kryzysowymi oraz przygotowywaniem cyklicznych programów warsztatowych i szkoleniowych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Antykoncepcja

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik UltraMedica Centrum Zdrowia Kobiety jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska