Uwypuklenie łechtaczki Wrocław

clitoroplastyka, lifting łechtaczki, uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki, odkrycie łechtaczki więcej »

Uwypuklenie łechtaczki Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Clitoroplastyka jest zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej, polegającym na odkryciu i uwypukleniu skrytej pod fałdami skóry łechtaczki. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Powrót do codziennej aktywności możliwy jest zaraz po zabiegu (zaleca się zachować wstrzemięźliwość seksualną przez około 4 tygodnie). Efektem zabiegu odkrycia łechtaczki jest u wielu kobiet wzrost zadowolenia z życia seksualnego.

Uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki we Wrocławiu – gdzie można udać się na zabieg

Na uwypuklenie łechtaczki we Wrocławiu udać się można do Kliniki Wiatroszak ESTmedica, w której przeprowadzany jest szereg procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce pacjentki poddać się mogą także plastyce warg sromowych mniejszych i większych (metodą chirurgiczną, laserową lub radiofrekwencji), ujędrnianiu warg sromowych większych kwasem hialuronowym lub poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej oraz plastyce pochwy i krocza. W ośrodku wykonać można również zabieg odtworzenia błony dziewiczej, powiększenia punktu G oraz liposukcję wzgórka łonowego, laserowe zmiękczenie bolesnych blizn po nacięciu krocza lub ich laserową korekcję.

We Wrocławiu procedura uwypuklenia ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki jest także możliwa do przeprowadzenia w Szpitalu i Prywatnej Przychodni Lekarskiej Stefan Srocki. Do ośrodka udać się można także na plastykę warg sromowych większych i mniejszych oraz plastykę pochwy i krocza, w placówce pacjentki poddać się mogą również usunięciu lub odtworzeniu błony dziewiczej oraz operacyjnemu leczeniu nietrzymania moczu (chirurgiczna rekonstrukcja mięśni miednicy mniejszej).

Zabieg odsłonięcia łechtaczki wykonać może także dr n. med. Artur Kucharski, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala EMC w Lubinie. Posiada certyfikat ukończenia kursu szkoleniowego „Chirurgia Estetyczna Zewnętrznych Narządów Płciowych”. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej: udać się do niego można również na plastykę warg sromowych większych i mniejszych, ujędrnienie warg sromowych większych oraz plastykę pochwy i krocza. Pacjentki poddać się u niego mogą również zabiegowi odtworzenia błony dziewiczej, rewitalizacji sromu oraz powiększenia punktu G.

Cena uwypuklenia łechtaczki we Wrocławiu i w Londynie

Kadra w Chiroplastica Kadra w Chiroplastica

We Wrocławiu za zabieg odsłonięcia łechtaczki zapłacić trzeba około 1 800 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w The Private Clinic of Harley Street w Londynie wynosi ona 3 600 funtów brytyjskich, czyli około 21 000 złotych.

Uwypuklenie łechtaczki - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 2 500 zł
  • Łódź od 1 000 zł
  • Kraków od 800 zł
  • Katowice od 2 000 zł
  • Opole od 1 000 zł
  • Bydgoszcz od 1 500 zł
  • Rybnik od 2 000 zł
  • Nowy Targ od 1 500 zł
  • Zakopane od 1 500 zł
  • Mszana Dolna od 1 500 zł
Uwypuklenie łechtaczki cena »

Usługa uwypuklenie łechtaczki we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu uwypuklenie łechtaczki w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: