Wybielanie odbytu laserem Warszawa

Synonimy: zabieg wybielania odbytu laserem, wybielanie analne, laserowe wybielanie odbytu, rozjaśnianie odbytu laserem więcej »

Filtruj wyniki

Wybielanie odbytu laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

Wybielanie analne, stosowane głównie przez osoby o jasnej karnacji, ma zastosowanie przede wszystkim kosmetyczne. Laser jest skuteczniejszą alternatywą dotychczas stosowanych past wybielających, dając jednocześnie trwalszy efekt.

Wybielanie miejsc intymnych

W Centrum Medycznym Nasmed, zabieg laserowego wybielania odbytu wykonywany jest w zakresie proktologii, jako jeden z niewielu kosmetycznych zabiegów  obok laserowego usunięcia fałdów okołoodbytniczych. W pozostałej części, ofertę stanowi diagnostyka oraz leczenie chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Placówka swoją działalność prowadzi od wczesnych lat 90., rozszerzając w międzyczasie zakres usług o Specjalistyczną Przychodnię Medyczną. Zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii, w tym również plastykę anodermy, wykonuje lek. med. Katarzyna Borycka-Kiciak, proktolog.

Nowoczesną laseroterapię takich producentów, jak: Lumenis, BTL, Fotona, Mimari, stosuje w swojej praktyce, w zakresie dermatologii estetycznej, dermochirurgii oraz medycyny estetycznej Klinika Dermax MED. Oferta Kliniki zawiera skuteczne i bezpieczne zabiegi, których celem jest zarówno profilaktyka, jak i korekcja defektów estetycznych. Wybielanie analne należy tutaj do procedur realizowanych w systemie Fotona, a zabieg wykonywany jest z użyciem lasera ginekologicznego Fotona Er:YAG – G-SET, stosowanego również w wybielaniu i ujędrnianiu warg sromowych. W laseroterapii Fotona specjalizuje się lek. med. Maciej Panek, lekarz medycyny estetycznej. 

Lasera erbowego Fotona w procedurze wybielania odbytu używa również Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej Gold Clinic, a niezbyt przyjemne odczucia podczas zabiegu redukuje nawiew zimnego powietrza na okolicę zabiegową. Zlokalizowana na rogu ul. Wielickiej i Ksawerów, Klinika od 2012 r. specjalizuje się w ginekologii oraz ginekologii estetycznej i jako pierwsza w Polsce zaoferowała zabiegi leczenia NTM. Właścicielem kliniki jest lek. med. Maciej Rogala, lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Estetycznego.

Problem przebarwień okolic intymnych likwidują również specjaliści Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite, a wybielanie warg sromowych i odbytu przeprowadzają przy użyciu technologii MonaLisa Touch. Oprócz rozjaśnienia wskazanych obszarów, zabieg poprawia elastyczność tkanek oraz wyraźnie je odmładza. Zmienioną okolicę poddaje się naświetleniu wiązka laserowa, a dla zmniejszenia doznań można zastosować znieczulenie. W zabiegach medycyny estetycznej oraz nowoczesnej laseroterapii specjalizuje się lek. med. Olga Warszawik-Hendzel, specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej.

Kiklunastominutowy zabieg odmładzanie i rozjaśnianie okolic intymnych za pomocą światła laserowego przeprowadzimy w AGKlinik Adam Gumkowski, którego zdaniem, procedury wybielające związane nie tylko z odbytem, ale także ze sromem cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Bezpieczna i szybka procedura nie wymaga rekonwalescencji. Zalecane jest jednak wstrzymanie się od kontaktów seksualnych na czas ustąpienia podrażnień spowodowanych naświetlaniem, co zwykle trwa około kilku dni.  Klinika, stanowiąca profesjonalny i nowoczesny kompleks medyczny, specjalizuje się w chirurgii estetycznej.

Ciemniejszy odcień skóry wokół odbytu, może nie tylko być powodem kompleksów, ale zdecydowanie ograniczyć chęć intymnych relacji. Problem rozwiązują pasty wybielające, jednak znacznie trwalszym rozwiązaniem jest laserowe wybielanie, jakie w Instytucie Medycyny Estetycznej Wilenska Clinic wykonywane jest przy użyciu lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, nowotwory oraz uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej. Kadrę medyczną tworzy m. in. lek. med. Monika Rogala dermatolog, lekarz medycyny estetycznej.

Koszt wybielania odbytu laserem w Warszawie i w Roseville

dr Joanna Wojciula dr Joanna Wojciula

Cenniki są zbliżone. W Charmed Salon za 25 minutową sesję wybielania odbytu i waginy zapłacimy 180 $ (648 zł). 

Wybielanie odbytu laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 700 zł do 3 000 zł
  • Łódź od 350 zł do 700 zł
  • Kraków od 699 zł do 1 100 zł
  • Kielce od 700 zł do 1 000 zł
  • Wrocław od 900 zł
  • Białystok od 1 200 zł
  • Bydgoszcz od 700 zł
  • Kowale od 500 zł
  • Katowice od 990 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu wybielanie odbytu laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska