Wybielanie zębów metodą nakładkową Poznań

wybielanie zębów nakładkowo metodą domową

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wybielanie zębów metodą nakładkową Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Eurodent Gabinet zabiegowy w Eurodent

Wybielanie nakładkowe to metoda polegająca na wybielaniu zębów w domu pacjenta. Stomatolog pobiera wyciski zębów do sporządzenia indywidualnie dopasowanych nakładek, które daje pacjentowi wraz z żelem wybielającym. Pacjent powinien zakładać nakładki na noc przez dwa tygodnie, aby efekt zabiegu był trwały.

Skuteczny sposób na olśniewający uśmiech

Specjalistyczne Centrum Stomatologii Orident z zakresu wybielania zębów oferuje nie tylko wybielanie nakładkowe (nakładki Opalescence) w domu, ale także wybielanie w gabinecie za pomocą lampy Beyond. Lekarz może także zastosować metodę mieszaną (nakładki i lampa). Ponadto z zakresu stomatologii estetycznej wykonywane są tutaj licówki porcelanowe i kompozytowe, zamknięcie diastemy oraz likwidacja uśmiechu dziąsłowego. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. lek. dent. Agnieszka Szygenda, specjalista stomatologii ogólnej od 204 roku, która szkoliła się z różnych dziedzin stomatologii za granicą, np. w Wiedniu oraz w Japonii.

Klinika Biczysko proponuje swoim pacjentom z zakresu stomatologii estetycznej wybielanie zębów metodą nakładkową za pomocą szyn wybielających przy wykorzystaniu środka Opalescence (firmy Ultradent). Ponadto z innych zabiegów poprawiających wygląd zębów pacjent może wykonać tutaj usuwanie kamienia nazębnego metodą ultradźwiękowa (scaler) oraz usuwanie osadów nazębnych metodą piaskowania. Jedną z kadry dentystów jest lek. dent. Monika Glapińska, stomatolog, która w praktyce zajmuje się stomatologią estetyczną, zachowawczą oraz leczeniem ortodontycznym. Podnosiła swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i konferencjach, np. w 2004 roku brała udział w konferencji pt. "Współpraca interdyscyplinarna ortodonty, periodontologa i protetyka w celu osiągnięcia lepszych wyników estetycznych".

W Klinice Stomatologii M-Clinic pacjent może wybielić zęby za pomocą nakładek, a także metodą gabinetową a także poddać się wybielaniu martwego zęba. Z profilaktyki proponowane są tutaj pakiety oczyszczające zęby - skaling, piaskowanie i fluoryzacja oraz inne zabiegi. Pacjentami zajmuje się lek. dent. Katarzyna Janus, stomatolog od 1997 roku, która wykonuje pełen zakres usług stomatologicznych np. ze stomatologii estetycznej, zachowawczej, chirurgii stomatologicznej czy stomatologii dziecięcej.

W Gabinecie Stomatologicznym Art Dent z zakresu stomatologii estetycznej lekarz oferuje wybielanie zębów nie tylko metodą nakładkową w domu, ale także w gabinecie z wykorzystaniem lampy. Ponadto w celu lepszego wyglądu estetycznego zębów wykonywane są tutaj: licówki, kompozytowe lub ceramiczne wkłady i nakłady - Inlay, Onlay a także zabieg piaskowania i skalingu zębów oraz założenie biżuterii nazębnej. Lekarzem jest tutaj lek. dent. Anna Miziniak, specjalista stomatologii ogólnej, z której tytuł I stopnia uzyskała w 1984 roku. W swojej praktyce zajmuje się m.in. stomatologią estetyczną, protetyką, ortodoncją oraz zabiegami ozonoterapii.

W Gabinecie CityDent można wykupić nakładki do wybielania zębów w domu wraz ze środkiem wybielającym. Ponadto pacjent może wybrać wybielanie metodą "office" - godzinne wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Z innych zabiegów estetycznych wykonywany jest skaling oraz licówki porcelanowe. Lekarzem przyjmującym tutaj pacjentów jest lek. dent. Aneta Korzyniewska, specjalista stomatologii ogólnej, która w latach 1993-2001 była asystentm w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego. Doszkalała się także na licznych kursach i szkoleniach, m.in. odbyła w 2004 roku kurs pt. "Nowoczesne metody profesjonalnego wybielania zębów" oraz w 2008 roku uczestniczyła w szkoleniu "Estetyczna odbudowa zębów przednich wg dr. Lorenzo Vaniniego".

Przychodnia Dentystyczna Stom-Med posiada w swojej ofercie wybielanie zębów żelem wybielającym tj. Opalescence Extra Boost. Takie wybielanie można zastosować u siebie w domu (nakładki) oraz w gabinecie na dwóch wizytach. Estetyczna odbudowa zębów natomiast to tutaj licówki i korony porcelanowe oraz odbudowy kompozytowe. Jednym ze stomatologów jest lek. dent. Agata Wikarska, stomatolog od 1992 roku, która podnosiła swoje kwalifikacje, uczestnictwem w wielu kursach stomatologicznych, np. w szkoleniu w 2008 roku  pt. "Uzupełnienia pełnoceramiczne - opracowanie pod licówki".

Ile kosztuje wybielanie zębów metodą nakładkową w poznańskich gabinetach dentystycznych, a ile w zagranicznych?

Gabinet zabiegowy w Eurodent Gabinet zabiegowy w Eurodent

Za wybielanie zębów metodą domową przy wykorzystaniu nakładek w Poznaniu pacjent zapłaci 600 zł (np. w M-Clinic). W londyńskiej klinice Dentica natomiast £230.

Wybielanie zębów metodą nakładkową - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 450 zł do 650 zł
 • Kraków od 300 zł do 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 200 zł
 • Wrocław od 550 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 400 zł do 600 zł
 • Gliwice od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 800 zł
 • Katowice od 500 zł do 900 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 850 zł
 • Szczecin od 650 zł do 1 000 zł
 • Gdynia od 600 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 800 zł
Wybielanie zębów metodą nakładkową cena »

Usługa wybielanie zębów metodą nakładkową w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Autor: