Wybielanie zębów Szczecin

Synonimy: profesjonalne wybielanie zębów

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)

Wybielanie zębów Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent Gabinet zabiegowy w Nowy Impladent

Wybielanie zębów od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród pacjentów gabinetów stomatologicznych. Dzięki różnorodnym metodom wybielania, które różnią się między sobą nie tylko czasem trwania kuracji, ale także ceną, każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru jest błyskawiczne wybielanie gabinetowe (zęby bielsze nawet o kilkanaście odcieni w godzinę), nocne wybielanie nakładkowe (1-2 tygodniowa kuracja, pozwalająca na bieżąco kontrolować efekty wybielania) oraz wybielanie martwych, odbarwionych zębów po leczeniu kanałowym.

Najlepsze gabinety stomatologiczne, nowoczesne metody wybielania

Wśród szczecińskich gabinetów, które w swojej ofercie mają wybielanie zębów, szczególnie warto polecić klinikę Stomatologia Na Podzamczu – nowoczesną placówkę, wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, który znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu. Na wyposażeniu placówki znajduje się m.in. nowoczesny mikroskop stomatologiczny firmy Kaps, system komputerowego planowania leczenia implantologicznego SimPlant, kamery wewnątrzustne oraz tomograf komputerowy 3D, a zabiegi stomatologii estetycznej przeprowadzają lek. dent. Józef Witek i lek. dent. Aleksandra Okorska. Pacjenci, pragnący skorzystać z wybielania zębów w placówce mają do wyboru trzy metody: wybielanie najnowocześniejszym łukiem plazmowym Sapphire, wybielanie nakładkowe oraz rozjaśnianie szkliwa zębów martwych.

Kolejną doskonałą szczecińską placówką jest Dental Art – nowoczesną placówkę zlokalizowaną w samym centrum Szczecina, która swoim pacjentom ma zabiegi rozjaśniania szkliwa nowoczesnym systemem Sapphire Professional Whitening, wybielanie nocne nakładkowe oraz rozjaśnianie zębów po leczeniu endodontycznym. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w placówce przeprowadza lek. stom. Aleksandra Kaczmarek – absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i stomatolog z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Dental Art duży nacisk kładzie na nowoczesne metody leczenia, dlatego placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt podnoszący komfort i bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu, m.in. cyfrowy aparat do zdjęć pantomograficznych, mikroskop zabiegowy oraz urządzenie do ozonoterapii wczesnych zmian próchnicowych.

Wybielanie zębów w Szczecinie

Wybielanie zębów ma w swojej ofercie także Dent-Mar – nowoczesna placówka, stosująca w trakcie zabiegów rozjaśniania szkliwa nowoczesny system Beyond. W trosce o całkowity komfort pacjentów w trakcie zabiegu placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do bezbolesnego leczenia, w tym laser do tkanek twardych i urządzenie do abrazji powietrznej. Specjalistami w zakresie stomatologii estetycznej w placówce są lek. stom. Mariusz Słowik i lek. stom. Anna Łokaj.

Warto udać się również do Centrum Medycznego Kaszubska, gdzie wybielanie zębów przeprowadzane jest z wykorzystaniem nowoczesnej lampy plazmowej. Oprócz wybielania gabinetowego pacjenci placówki mogą skorzystać z wybielania metodą nakładkową oraz rozjaśniania szkliwa zębów martwych. Specjalistami w zakresie stomatologii estetycznej w CM Kaszubska są lek. stom. Mariusz Słowik, lek. stom. Natalia Burda i lek. stom. Anna Łokaj

Różnorodne metody wybielania zębów stosuje także lek. stom. Małgorzata Bieschke, która pacjentów przyjmuje w Klinice Stomatologicznej Al Dente. Pacjenci kliniki mogą skorzystać z wybielania gabinetowego lampą Beyond, rozjaśniania szkliwa metodą nakładkową oraz wybielania zębów przebarwionych po leczeniu endodontydcznym.

Kolejną szczecińską placówką, która oferuje pacjentom wybielanie zębów jest NZOZ Ars Dentica, gdzie pacjenci mogą skorzystać z wybielania nakładkowego bądź gabinetowego, przeprowadzanego metodą termokatalityczną lampą BT COOL. Zabiegi stomatologii estetycznej w placówce wykonuje lek. stom. Klaudia Mączka – absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i uczestniczka licznych kursów i szkoleń z różnych dziedzin stomatologii (m.in. kurs „Nowoczesne techniki wypełniania kanałów korzeniowych”, konferencja naukowo-szkoleniowa „Najnowsze trendy w stomatologii”).

Pacjenci chętnie odwiedzają również Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent, gdzie wybielanie zębów przeprowadzane jest przy zastosowaniu metody Fast&Mild, która pozwala na rozjaśnienie szkliwa w ciągu 30-40 minut przy minimalnej nadwrażliwości pozabiegowej. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej w placówce przeprowadzają lek. stom. Anna Piechocińska oraz lek. stom. Anita Matuszewska.

W Szczecinie - tanio i solidnie

Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental Gabinet zabiegowy w Gabinet Stomatologiczny Dental
Szczecińskie placówki stomatologiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród obcokrajowców, wśród których przeważają Brytyjczycy, Irlandczycy, Niemcy, Skandynawowie i Amerykanie. Obcokrajowców przyciągają doskonale wyposażone gabinety, nowoczesny sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu, ale przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny. O ile w Wielkiej Brytanii ceny gabinetowego wybielania zębów mogą sięgnąć nawet 600£, czyli ponad 3000zł (np w Queen Square Clinic w Bristolu koszt zabiegu to 570£), to w Szczecinie jest o wiele taniej - w Klinice Stomatologicznej Al Dente ten sam zabieg kosztuje 1000zł. Dodatkowym, niebagatelnym atutem są doskonałe połączenia lotnicze i niezaprzeczalna atrakcyjność turystyczna samego miasta.

Wybielanie zębów - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 600 zł do 1 300 zł
 • Warszawa od 299 zł do 1 600 zł
 • Kraków od 399 zł do 850 zł
 • Wrocław od 199 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 450 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 500 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 100 zł
 • Gliwice od 700 zł do 1 200 zł
 • Rzeszów od 750 zł do 1 100 zł
 • Lublin od 600 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu wybielanie zębów w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska