Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Łódź

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Łódź - informacje

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Tkanka tłuszczowa, która przechowując energię dla potrzeb organizmu, pełni także rolę immunomodulującą, jest doskonałym źródłem komórek macierzystych ASC (Adult Stem Cells), potencjalnie nadających się do terapii leczniczych i regeneracyjnych, a ich ilość jest blisko 70 razy większa niż w szpiku kostnym. Jak podkreślają eksperci Kliniki Pulsmed, ta liczebność jest całkowicie wystarczająca w organizmie dorosłego człowieka, stanowiąc próg terapeutyczny bez konieczności prowadzenia hodowli laboratoryjnej.

Tłuszcz – nasz własny kapitał młodości

Umiejętne wykorzystanie komórek macierzystych, jakich ilość z wiekiem stopniowo spada, daje nowe możliwości terapeutyczne w medycynie. Klinika Pulsmed  należy do międzynarodowej sieci Szpitali i Klinik zajmujących się badaniem i zastosowaniem komórek macierzystych w medycynie – Global Stem Cells Network i w ramach Kliniki Bariatrii i Chirurgii Plastycznej Szpitala Prywatnego Pulsmed oferuje lipofilling twarzy + ADSC metodą CAL. Ofertę zabiegów na twarz uzupełnia zabieg modelowania tłuszczem ust.

Przeszczep odpowiednio przygotowanej tkanki tłuszczowej – lipofilling, w celach stymulujących odnowę skóry wykonamy w Gabinecie Dream – Med. Procedura łączy liposukcję z delikatnym modelingiem miejsca biorczego, a poddany wirowaniu (oczyszczeniu) tłuszcz jest następnie podawany w miejsca przeznaczone do odmłodzenia. Oferta przewiduje możliwość łączenia z innymi zabiegami, m.in. z plastyką nosa. Praktykę prowadzi lek. med. Marzena Majcherczyk – Skulimowska, specjalista chirurgii ogólnej, ekspert zabiegu Liposukcja na portalu Estheticon.pl. 

Zmarszczki starcze i mieszane przy pomocy naturalnego wypełniacza jakim jest własny tłuszcz, skorygujemy u dr n. med. Doroty Żukowskiej w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed. Z uwagi na złożoną procedurę, lipotransfer wymaga indywidualnej konsultacji i planu terapii, a jej celem jest nie tylko wypełnienie zmarszczek, ale także korekcja defektów (blizn) i modelowanie kształtów np. ust. Dr Żukowska jest specjalistą II stopnia z chirurgii plastycznej oraz z chirurgii dziecięcej. Operacje plastyczne, rekonstrukcyjne i zabiegi estetyczne przeprowadza od 1999 r.

Od 2010 r. szeroko pojętą medycyną „bez skalpela” zajmuje się dr n. med. Elżbieta Wiszniewska – Gauer, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista II stopnia z transfuzjologii klinicznej, lekarz medycyny estetycznej. Jako transfuzjolog, do terapii skóry wykorzystuje różnorodny materiał  autologiczny pobrany od pacjenta, świadcząc profesjonalne zabiegi estetyczne m.in. wypełniania zmarszczek i bruzd z zastosowaniem własnego tłuszczu (lipofilling) i pozyskanych z niego komórek macierzystych. W zakresie swojego Gabinetu oferuje ponadto warsztaty dla lekarzy medycyny estetycznej z wykorzystania własnych tkanek. 

Adivive to nowatorska metoda pozyskania wysokiej jakości tkanki tłuszczowej, bogatej w komórki macierzyste jaką w zakresie zabiegów estetycznych stosuje łódzki oddział Klinik Ziemlewski. Innowacyjna metoda lipotransferu jest realizowana w zakresie poprawy elastyczności skóry, a podane komórki stanowią naturalny, autogenny wypełniacz w terapii zmarszczek i bruzd oraz modelowania opadających policzków. Zabiegi lipofillingu wykonuje m.in. lek. med. Krzysztof Ziemlewski, lekarz medycyny estetycznej i konsultant magazynu Uroda, który specjalizuje się w dermatologii estetycznej. 

Dzięki technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit), wysokoskoncentrowany materiał – Pure Gold – młode komórki tłuszczowe oraz komórki macierzyste, metodą Adivive pozyskiwane są także w Gabinecie medycyny estetycznej – Aesthetic. Placówka jest jednym z nielicznych gabinetów w Polsce stosujących ten nowatorski sposób lipotransferu,  a w Gabinecie wykonuje go lekarz medycyny estetycznej, lek. med. Katarzyna Zych – Krekora, która specjalizuje się w zabiegach lipolizy lekarskiej oraz wypełniania i likwidacji zmarszczek. Lipolifting Adivive ma tu zastosowane w przypadku lipodystrofii i utraty jędrności skóry twarzy oraz korekcji zmarszczek.

Transfer komórek tłuszczowych w Łodzi i w Viversel (Belgia) – cena zabiegu

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

Cenniki są zbliżone: w Global Care Clinic za lipofilling twarzy i 20 ml tłuszczu zapłacimy 1000 € (4200 zł).

 

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Plewiska od 4 500 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł
 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł
 • Lublin od 4 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor: