Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Warszawa

likwidacja fałd na twarzy własnym tłuszczem, likwidacja bruzd na twarzy własnym tłuszczem

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Zmarszczki, choć są naturalnym elementem starzenia się skóry, mogą stanowić dla nas defekt kosmetyczny. Można je usunąć laserowo, kwasem hialuronowym, toksyną botulinową lub tłuszczem własnym pacjenta. Jeśli chodzi o ostatni sposób, zdobywa on coraz większą popularność, ponieważ autogenna tkanka tłuszczowa jest idealnym, całkowicie biokompatybilnym materiałem do wypełniania zmarszczek. Tłuszcz własny pacjenta pobierany jest często w trakcie liposukcji, można zatem jednocześnie wyszczuplić biodra lub uda i odmłodzić twarz. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza.

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w warszawskich klinikach

Wypełnianie zmarszczek własną tkanką tłuszczową jest możliwe w klinice chirurgii plastycznej AGklinik, gdzie pracuje chirurg estetyczny dr Adam Gumkowski. Lekarz ukończył zagraniczny kurs chirurgii plastycznej - II International Course Advances of Plastic and Aesthetic Surgery w Barcelonie. Lekarz stosuje technikę microlipofiling SNIF do usuwania zmarszczek mimicznych tłuszczem własnym pacjenta, tzw. mikroprzeszczep tłuszczu. W AGklinik można też zapisać się na korekcję sińców pod oczami autogennym tłuszczem lub kwasem hialuronowym. Popularnym zabiegiem jest też mini botox.

Klinika Dermatologii Estetycznej DermClinic oferuje usuwanie zmarszczek preparatem Radiesse na bazie hydroksyapatytu wapnia. Pracuje tu dermatolog dr Aleksandra Rymsza, która należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Lekarz proponuje pacjentom lipotransfer do korekcji asymetrii twarzy. W DermClinic można też zapisać się na usunięcie zapadnięć pod oczami tłuszczem autologicznym.

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla "Łowicka" oferuje likwidację fałd na twarzy własnym tłuszczem. W klinice stosowana jest liposukcja wodna Body Jet Evo - odessana tkanka tłuszczowa jest później wykorzystywana do zabiegów wolumetrycznych twarzy. Pracuje tu chirurg plastyczny dr n. med. Elżbieta Radzikowska, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lekarz zaleca również ultradźwiękowy zabieg Ulthera jako alternatywę dla operacyjnego liftingu twarzy,.

Lekarze z lecznicy Melitus wykonują modelowanie twarzy tłuszczem autologicznym. Popularnym tu zabiegiem jest przeszczep tłuszczu własnego spłycający bruzdę nosowo wargową, a także wygładzanie linii marionetek tkanką tłuszczową pobraną od pacjenta. Zabiegi lipofillingu wykonuje dermatolog dr Urszula Kozłowska, należąca do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W Melitus warto też rozważyć laserową lipolizę i ujędrnianie skóry Acculift.

Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej MediDerm oferuje liposukcję Body Jet, po której można wykonać reimplantację komórek tłuszczowych do linii zmarszczek mimicznych jeszcze w trakcie tego samego zabiegu. W klinice MediDerm pracuje chirurg dr Jacek Brągoszewski oraz lekarz medycyny estetycznej dr Roman Prończuk, który udzielał wywiadu magazynowi Newsweek w artykule pt. "Medycyna estetyczna wygrywa z chirurgią plastyczną". Lekarze zajmują się likwidowaniem lwiej bruzdy tłuszczem własnym pacjentów lub kwasem hialuronowym.

Lekarze z warszawskiej kliniki chirurgii plastycznej Dr Grzesiak wykonują lipofiling twarzy. Chirurg plastyczny dr Monika Jachna-Grzesiak zajmuje się m.in. lipotransferem autogennego tłuszczu podczas chirurgicznej plastyki powiek dolnych, co ma na celu wypełnienie doliny łez i usunięcie cieni pod oczami. Pacjenci mogą też skorzystać z zabiegu wypełnienia kurzych łapek własnym tłuszczem. Tkanka tłuszczowa może być wykorzystana także do powiększenia ust, co przy okazji nieco wygładza zmarszczki palacza bez dodatkowych interwencji.

Likwidacja bruzd na twarzy własną tkanką tłuszczową w Polsce i w Bułgarii

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

Wygładzenie zmarszczek mimicznych tłuszczem własnym pacjenta jest znane na cały świecie. Zabieg ten jest chętnie wybierany przy okazji liposukcji podbródka. Ceny w różnych krajach są bardzo zróżnicowane. Przykładowo, w klinice Aesthe Clinic w Bułgarii cena transferu tłuszczu do twarzy wynosi od 1200 do 1500 euro, a modelowanie konturów twarzy autogennym tłuszczem kosztuje nawet 1800 euro. W przeliczeniu na pln jest to od 5100 do 7600 zł. Wypełnianie fałdów twarzy tłuszczem pochodzącym od pacjenta jest zdecydowanie tańsze w Polsce. Turyści medyczni z Bułgarii mają możliwość zaoszczędzenia sporej kwoty pieniędzy, a także zobaczenia największych warszawskich zabytków, jeśli zdecydują się na lipotransfer u nas. W stolicy warta zobaczenia jest Starówka i Łazienki Królewskie, do których można wybrać się na długi spacer.

Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Białystok od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Toruń od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 3 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.