Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Bydgoszcz

Synonimy: odmładzanie osoczem bogatopłytkowym Regeneris, terapia PRP, osocze bogatopłytkowe leczenie więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Osocze bogatopłytkowe uzyskiwane jest ze świeżej krwi pacjenta. Zawarte w osoczu komórki macierzyste są zdolne do naprawy i odbudowy aktywności biologicznej tkanek, która wraz z wiekiem znacznie się zmniejsza., dzięki czemu mają kluczowe znaczenie w terapii anti-aging. Osocze bogatopłytkowe zawiera substancje, nazywane czynnikami wzrostu, które odpowiedzialne są za procesy stymulacji i tworzenie nowych komórek. Osocze aplikowane jest w skórę pacjenta poprzez iniekcję, z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, lub liniowo z użyciem mikrokaniuli. Zabiegi z użyciem osocza, które wykonuje lekarz medycyny estetycznej, wykorzystywane są w celu wygładzania zmarszczek, wygładzenia i ujednolicenia kolorytu skóry, a także leczenia zmian pourazowych. Osocze jest materiałem własnym, dlaczego zabiegi z jego użyciem są bezpieczne i nie niosą ze sobą ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowych czy odrzucenia produktu przez organizm.

Gdzie w Bydgoszczy można poddać się zabiegom z użyciem osocza bogatopłytkowego

Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego ma w swojej ofercie Centrum Medyczne Kwel-Med. Placówka specjalizuje się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej, a osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest tam w leczeniu nadmiernego wypadania włosów. Podane w skórę głowy osocze pobudza regeneracje i stymuluje komórki skóry, powodując odrost mocniejszych włosów. Po podaniu osocza mieszki włosowe są optymalnie odżywione i produkują silniejsze włosy. W gabinecie można ponadto poddać się zabiegom mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego, littingu twarzy czy zamykania naczynek i usuwania cellulitu.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oferuje również Instytut Piękna Omorphia, gdzie taka procedury regeneracyjne z jego zastosowaniem nazywane są Terapią Drakuli. Terapia taka wykorzystywana jest w placówce do usuwania zmarszczek i blizn potrądzikowych oraz w zabiegach rewitalizacji skóry twarzy, a także do przyspieszania gojenia ran. Osocze bogatopłytkowe w klinice stosowane jest również w leczeniu łysienia i do regeneracji włosów.

Dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska również przeprowadza zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, przy pomocy którego poprawia wygląd skóry, zapobiega wypadaniu włosów i wygładza zmarszczki. Wykonuje również zabiegi odmładzające z zastosowaniem nici liftingujących i preparatu Sculptra. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging..

Cena zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Medycyna Estetyczna dr Porzych Gabinet zabiegowy w Medycyna Estetyczna dr Porzych

W Bydgoszczy ceny zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego wahają się od 700 do 1 000 zł. Z kolei w The London Cosmetic Clinic takie zabiegi to wydatek rzędu 750 - 1 000 £ (ok. 3 500 - 5 000 zł).

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 400 zł do 1 400 zł
 • Warszawa od 299 zł do 4 900 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 400 zł do 1 900 zł
 • Łódź od 200 zł do 4 499 zł
 • Poznań od 350 zł do 2 400 zł
 • Katowice od 470 zł do 1 600 zł
 • Gdańsk od 300 zł do 2 400 zł
 • Szczecin od 250 zł do 3 000 zł
 • Lublin od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 250 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 400 zł do 2 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska