Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Bydgoszcz i okolice

Synonimy: zabieg zmniejszenia warg sromowych większych, chirurgiczna korekta warg sromowych większych, zmniejszenie warg sromowych większych więcej »

Filtruj wyniki

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Bydgoszcz - informacje

Zmniejszenie chirurgiczne warg sromowych zalicza się do operacji plastycznych zewnętrznych narządów płciowych kobiety. Przeprowadza się je nie tylko ze względów estetycznych, ale także z powodu dyskomfortu funkcjonalnego warg sromowych (odczuwalnego przy uprawianiu sportów lub noszeniu obcisłych ubrań). Zbyt duże wargi sromowe to nie tylko wynik porodów czy innego uszkodzenia, ale także przypadłość wrodzona. Zabieg taki wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym z zastosowaniem szwów rozpuszczalnych. Polega na wycięciu nadmiaru skóry i tkanki, z której zbudowane są wargi sromowe.

Na zabiegi zmniejszenia warg sromowych większych do Bydgoszczy

Zabiegami zmniejszenia warg sromowych większych na terenie Bydgoszczy zajmuje się lek. med. Jacek Skórczewski, specjalista położnictwa i ginekologii (II stopnia od 1995 roku), który posiada bogate doświadczenie w leczeniu przerostu kobiecych narządów płciowych zewnętrznych - szczególnie w korekcji zmian poporodowych oraz nabytych zaburzeń anatomicznych natury ginekologicznej. Odbył liczne kursy i szkolenia z zakresu ginekologii plastycznej - posiada m.in. certyfikat ze szkolenia "Master Course in Cosmetic Vaginal Surgery" (European College of Aesthetic Medicine & Surgery, Ateny, 2013). Przeprowadza również zabiegi rewitalizacji i odmłodzenia pochwy za pomocą lasera MonaLisa Touch.

Kolejnym lekarzem, przeprowadzającym w Bydgoszczy korekcję wyglądu warg sromowych większych, jest dr n. med. Sylwester Dratwa, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 2001 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja w 2012 roku), który doświadczenie m.in. z zakresu operacji ginekologicznych zdobywał podczas pracy w Klinice i Katedrze Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). W swojej praktyce lekarskiej, oprócz plastyki warg sromowych, przeprowadza także plastykę piersi - powiększenie, pomniejszenie z podniesieniem czy rekonstrukcję po mastektomii.

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie to także jedna z propozycji zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, oferowana przez Centrum Medyczne Bieńkowski - Klinikę Chirurgii Plastycznej. Placówka ta ma w swojej ofercie również inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym. plastykę przedniej ściany pochwy, operacje zwężające pochwę, plastykę wzgórka łonowego a także zabiegi laserowe na żeńskich narządach płciowych.

Ceny operacji zmniejszającej wargi sromowe większe w bydgoskich i zagranicznych klinikach

Za poprawę wyglądu warg sromowych większych poprzez ich zmniejszenie chirurgiczne u bydgoskich chirurgów trzeba zapłacić kwotę 3 500 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 1 960 funtów (11 000 zł) w Private Aesthetic Clinic, znajdującej się w mieście Royal Tunbridge Wells.

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 900 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 3 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł
 • Olsztyn od 3 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł
 • Jelenia Góra od 3 400 zł
 • Rybnik od 3 000 zł do 3 500 zł
 • Leszno od 2 000 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska