Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Katowice

Synonimy: zabieg zmniejszenia warg sromowych większych, chirurgiczna korekta warg sromowych większych, zmniejszenie warg sromowych większych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie Katowice - informacje

Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej
Zabieg zmniejszenia warg sromowych chirurgicznie przeprowadza się w celu likwidacji ich przerostu, dzięki czemu możliwe jest odtworzenie ich prawidłowego kształtu i funkcjonalności. Wykonuje się go za pomocą skalpela chirurgicznego. Procedura przeprowadzona może być w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Na chirurgiczną redukcję warg sromowych udać się najlepiej między drugim, a dziesiątym dniem po ustąpieniu krwawienia miesiączkowego.

Korekcja chirurgiczna warg sromowych w Katowicach – gdzie można udać się na zabieg

W Katowicach zabieg zmniejszenia warg sromowych większych wykonać może lek. med. Aleksandra Wolnicka, specjalistka chirurg ogólny i chirurg plastyczny. Staż podyplomowy ukończyła w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. A. Mielęckiego w Katowicach, a doświadczenie zawodowe zdobywała, pełniąc rolę ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. Udać się do niej można na plastykę warg sromowych większych, jak i mniejszych, jej oferta obejmuje także plastykę powłok brzusznych, odsysanie tkanki tłuszczowej oraz całą gamę procedur przeprowadzanych w obrębie biustu (np. powiększenie piersi, redukcja piersi, rekonstrukcja piersi po mastektomii, rekonstrukcje brodawek piersiowych).

Zmniejszenie warg sromowych chirurgicznie przeprowadzić może również dr n. med. Marcin Sierociński, specjalista chirurg ogólny i chirurg plastyczny. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Udać się do niego można także na waginoplastykę. Pacjentki poddać się u niego mogą także liposukcji, powiększeniu lub podniesieniu pośladków, plastyce ramion oraz plastyce powłok brzusznych. Jego oferta obejmuje ponadto modelowanie biustu (np. powiększenie piersi implantami lub własną tkanką tłuszczową pacjenta, podniesienie piersi, redukcja piersi, korekta wciągniętych brodawek piersiowych).

W Zabrzu, które znajduje się około 22 kilometrów od Katowic, na chirurgiczną korekcję warg sromowych udać się można do Kliniki Medycyny Estetycznej JUMED. W placówce pacjentki poddać mogą plastyce warg sromowych mniejszych oraz warg sromowych większych z powodu ich przerostu (hipertrofii). W ośrodku przeprowadza się także liposukcję oraz plastykę brzucha. Oferta Kliniki obejmuje ponadto powiększenie piersi własną tkanką tłuszczową, korektę wciągniętych brodawek piersiowych oraz rekonstrukcję brodawek sutkowych.

Cena chirurgicznego zmniejszenia warg sromowych w Katowicach i w Chelmsford

Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Gabinet zabiegowy w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

W Katowicach za chirurgiczną korekcję warg sromowych zapłacić trzeba około 4 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: w Baddow Hospital w Chelmsrod (w Wielkiej Brytanii) wynosi ona około 3 000 funtów brytyjskich, czyli około 16 000 złotych.

Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Katowice od 3 000 zł
  • Warszawa od 2 000 zł do 6 000 zł
  • Wrocław od 2 500 zł do 4 500 zł
  • Poznań od 2 500 zł do 6 000 zł
  • Zielona Góra od 3 500 zł
  • Łódź od 3 500 zł
  • Olsztyn od 3 500 zł
  • Jelenia Góra od 3 400 zł
  • Rybnik od 3 000 zł do 3 500 zł
  • Leszno od 2 000 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska