Zmniejszenie płatków uszu Kraków

Synonimy: plastyka płatków uszu, operacja zmniejszenia płatków uszu

Filtruj wyniki

Zmniejszenie płatków uszu Kraków - informacje

Zmniejszenie płatków uszu może być przeprowadzane u pacjentów ze zbyt dużymi małżowinami usznymi, a także przy okazji operacji, korygującej odstawanie uszu od głowy. Aby zmniejszyć małżowiny uszne chirurg plastyczny wycina nadmiar płatków usznych, po czym ponownie je zeszywa. Zabieg taki przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a po 7 dniach pacjentowi ściągane są szwy.

Zmniejszenie płatków uszu u krakowskich chirurgów plastycznych

Na operację zmniejszenia płatków uszu można udać się do lek. med. Małgorzaty Keller-Skomskiej, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1993 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1999 roku), przyjmującej swoich pacjentów na terenie Krakowa. Posiada ona bogate doświadczenie nie tylko z zabiegów korygujących uszy, ale także innych operacji z zakresu chirurgii plastycznej, zdobyte m.in. w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju i w Klinik für Plastische Chirurgie DIAKONIEWERK KAISERSWERTH w Düsseldorfie (Niemcy). Oprócz zabiegu zmniejszenia płatków małżowin usznych, z innych operacji na uszach przeprowadza także korekcje odstających uszu, korekcje asymetrii płatków usznych oraz korekcje wielkości i rzeźby małżowin usznych.

Lekarzem, do którego może udać się pacjent, chcący zmniejszyć zbyt duże uszy, jest także lek. med. Artur Zawisz, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1993 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 2000 roku). W przeprowadzaniu operacji plastycznych (także korekcji płatków uszu) doskonalił swoją wiedzę w ośrodkach chirurgii plastycznej na świecie, m.in. we Francji, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce - w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Wśród zabiegów, którym można się u niego poddać, oprócz operacji korekcyjnych uszu, wykonuje także korekcję powiek górnych i dolnych, face lifting oraz lifting czoła i szyi, a także korekcje nosa części chrzęstnej i kostnej.

Zmniejszenie płatków uszu to także oferta Szpitala Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych TOPMED w Krakowie. Placówka ta, oprócz plastyki zmniejszającej płatki uszu, oferuje także inne operacje na małżowinach usznych z zakresu plastyki korekcyjnej odstających uszu (lub jednego ucha), modelowania kształtu ucha, rekonstrukcji rozerwanego płatka ucha a także rekonstrukcji małżowiny usznej oraz rekonstrukcji płatka ucha. Ponadto można poddać się tutaj usunięciu nowotworu ucha, usunięciu wyrośli przedusznych czy usunięciu keloidu ucha oraz korekcji guzka małżowiny usznej.

Ile kosztuje operacja zmniejszająca płatki uszu w Krakowie, a ile w Paryżu?

U krakowskich chirurgów plastycznych trzeba za zmniejszenie płatków uszu zapłacić kwotę 2 000 zł, natomiast we Francji jest to suma 2 400 euro (10 300 zł) w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Zmniejszenie płatków uszu - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 200 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 900 zł do 4 674 zł
 • Częstochowa od 1 000 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 3 000 zł
 • Kielce od 1 600 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Szczecin od 4 500 zł
 • Białystok od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 984 zł
 • Zielona Góra od 2 000 zł
 • Wrocław od 600 zł do 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa zmniejszenie płatków uszu w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie płatków uszu w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska