Zwężanie pochwy laserem Białystok

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Zwężanie pochwy laserem Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Zabieg laserowego zwężania pochwy jest niechirurgiczną metodą poprawy funkcjonowania narządów rodnych. Laserowa korekcja pochwy wykonywana jest w celu zmniejszenia się jej obwodu, poprawy jej elastyczności, a tym samym poprawy komfortu życia kobiety i doznań seksualnych. Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia procedury wymienia się m.in. ciąże, karmienie piersią, uszkodzenie lub infekcję w obrębie pochwy, ciężkie choroby ogólnoustrojowe oraz krwawienie z dróg rodnych. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną przez około miesiąc. Pacjentka na wizytę kontrolną powinna się udać po 2 miesiącach. Efekty procedury są długotrwałe. Najczęściej dla osiągnięcia pożądanych rezultatów wystarczy jeden zabieg.

Laserowe leczenie zespołu rozluźnionej pochwy w Białymstoku – gdzie można się na nie udać

Zwężanie pochwy laserem przeprowadzane jest w Poliklinice Giniekolgiczno-Położniczej Arciszewski. W placówce świadczona jest pełna gama zabiegów z m.in. zakresu ginekologii, położnictwa oraz ginekologii estetycznej. Do procedury laserowego zwężenia pochwy w klinice wykorzystuje się jeden z najbardziej wszechstronnych systemów laserowych – laser Fotona Spectro SP. Za jego pomocą wykonywany jest również zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Oferta kliniki obejmuje również operację plastyczną pochwy i krocza, która polega na podszyciu mięśni krocza i usunięciu nadmiaru śluzówki pochwy w celu odbudowy prawidłowych warunków anatomicznych z okresu przed porodem.

W Białymstoku na laserową korekcję pochwy po porodzie udać się można również do Kliniki Medycyny Estetycznej RENEV. W placówce wykonywane są procedury z zakresu m.in. chirurgii plastycznej oraz ginekologii estetycznej. Zabieg laserowego obkurczania pochwy przeprowadzany jest przy wykorzystaniu lasera Fotona Er:Yag, który wytwarza długość fali 2940 nm. Urządzenie posiada specjalnie opatentowany system, który dostarcza odpowiednie pakiety energii do śluzówki pochwy oraz bogatego w kolagen obszaru powięzi miednicy. Za jego pomocą w ośrodku leczone jest również wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Zabieg laserowego obkurczania pochwy wykonać może także dr n. med. Wojciech Karwowski, specjalista ginekolog i położnik. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Ginekologii i na Oddziale Patologii Ciąży z salą Porodową w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku. Procedurę leczenia zespołu rozluźnienia pochwy przeprowadza przy użyciu lasera Fotona Spectro SP, urządzenie wykorzystuje również leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Cena laserowego zmniejszenia pochwy w Białymstoku i w Toronto

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

W Białymstoku za zabieg laserowego obkurczania pochwy zapłacić trzeba około 1 250 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Toronto Cosmetic Clinic w Toronto (w Kanadzie) wynosi ona 4 700 dolarów kanadyjskich, czyli około 13 500 złotych.


Zwężanie pochwy laserem - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 3 350 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa zwężanie pochwy laserem w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska