Zwężanie pochwy laserem Gdańsk

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Zwężanie pochwy laserem Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Laserowe obkurczanie pochwy to nieinwazyjny zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który jest alternatywą dla chirurgicznych metod, które wiążą się z większą inwazyjnością oraz wyższym ryzykiem wystąpienia powikłań pozabiegowych. Metoda polega na fototermicznym obkurczaniu błony śluzowej tkanki kontrolowaną energią lasera, emitowaną za pomocą specjalnej głowicy, wprowadzanej do kanału pochwy. Pod wpływem ciepła dochodzi do skurczu włókien kolagenu oraz ich wzmocnienia, co skutkuje remodelingiem tkanki oraz wzbogaceniem jej w nowy kolagen, dzięki czemu staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszając w efekcie wejście do pochwy.

Laserowe zwężenie pochwy – zabiegi w Gdańsku

Ginekologiczne, laserowe zabiegi odmładzające i regenerujące miejsca intymne, a także laseroterapia miejsc intymnych wraz z małoinwazyjnym zwężeniem pochwy to zakres świadczeń, jakie wykonuje lek. med. Anna Raniszewska, specjalista ginekolog-położnik II stopnia. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, oprócz leczenia problemów, związanych z niepłodnością i endokrynologią, w swojej praktyce skupia się na chirurgii ginekologicznej i estetycznej, zarówno klasycznej, jak i małoinwazyjnej. W ramach ginekologii estetycznej wykonuje także zabiegi liftingujące z użyciem kwasu hialuronowego.

Zwężenie i rewitalizacja pochwy należą do zabiegów laserowej ginekologii estetycznej, jakie oferuje Gabinet Medycyny Estetycznej dr Pernak. Leczenie zespołu rozluźnienia pochwy jest tu małoinwazyjną procedurą, która wykorzystuje działanie lasera frakcyjnego Edge One CO2 firmy Jeisys. Terapia frakcyjna, której zaletą jest fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy, stosowana jest tu zarówno do odmładzania pochwy, rewitalizacji krocza jak i do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. W ofercie placówki znajduje się także laserowe leczenie suchości i atrofii pochwy.

Zwężenie pochwy laserem jest także propozycją Centrum Zdrowia i Urody Orchid w Sopocie, gdzie specjaliści korzystają z technologii IncontiLase. Procedura polega na dostarczaniu do kanału pochwy kontrolowanych impulsów energii lasera, doprowadzając do termicznego ujędrniania tkanek i zawartego w niej kolagenu. Metoda ta stosowana jest również w terapii nietrzymania moczu, a zabieg przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym za pomocą lasera Fotona Spectro SP.  

Zwężenie pochwy laserem – cena zabiegu w Gdańsku i w Manchesterze (Wielka Brytania)

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Waginoplastyka i obkurczanie pochwy laserem w The Cheshire Clinic w Manchesterze kostuje 2 000 £ (11 200 zł). W Gdańsku natomiast cena takiego zabiegu zamyka się w kwocie 2 500 zł.

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 100 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska