Zwężanie pochwy laserem Wrocław

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Zwężanie pochwy laserem Wrocław - informacje

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Syndrom rozluźnienia mięśni dna miednicy mniejszej, zwany potocznie zespołem „luźnej pochwy”, objawia się odczuciem utraty elastyczności pochwy, co obniża tarcie podczas stosunku, a tym samym pozbawia całkowicie satysfakcji seksualnej. Dzięki energii lasera, istnieje możliwość obkurczenia tkanek pochwy oraz włókien kolagenu, inicjując procesy remodelingu i neokolagenezy,  co skutkuje odmłodzeniem obszaru oraz zwiększeniem jego elastyczności i napięcia.

Nieinwazyjne zwężanie pochwy – w trosce o intymny komfort kobiety

Gruntowną przebudowę całej śluzówki pochwy oraz poprawę jej elastyczności uzyskamy w Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej decydując się na zabieg laserowej plastyki pochwy. Placówka korzysta z technologii MonaLisa Touch, a terapia jest częścią procedury kompleksowego podejścia do kwestii związanych z poprawą estetyki okolic intymnych w ramach zabiegów plastyki krocza po porodzie oraz likwidacji skutków menopauzy. W ramach oferty, placówka świadczy ponadto profesjonalne usługi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej.

Jak zwracają uwagę specjaliści Centrum ginekologiczno-położniczego ZimMed, początkowo wykorzystanie lasera MonaLisa Touch było ukierunkowane na leczenie nietrzymania moczu. Wzrost satysfakcji ze współżycia wśród pacjentek terapii NTM sprawił, że technologia ta znalazła zastosowanie w zabiegach korekcyjnych, w leczeniu następstw zespołu luźnej pochwy. Laserowe zabiegi w jej obrębie, w tym korekcja i rewitalizacja jej tkanek stanowią obok badań USG, główny filar oferty Centrum. Jego twórcą jest prof. dr hab. Mariusz Zimmer, specjalista ginekolog- położnik. kierownik II Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa UM przy ul. Borowskiej.

Intimalase, czyli laserowe obkurczanie pochwy to oferta Centrum Medycznego Proclinic®, jakie wykorzystuje technologię Er:Yag.  Kontrolowana emisja energii lasera, dzięki przebudowie kolagenu remodeluje tkanki pochwy i w bezbolesny sposób zwęża jej światło. W ramach oferty przeprowadzane są również badania kwalifikujące do zabiegu wysiłkowego nietrzymania moczu: USG oraz cytologia, jakie są wliczone w koszt całej procedury. Kadrę specjalistów stanowi m.in. dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek, specjalista ginekolog–położnik, certyfikowana w zakresie badań USG w ginekologii i położnictwie oraz badań kolposkopowych.

Likwidacja dyspareunii, przebudowa kolagenu tkanki pochwy oraz zwiększenie jej napięcia to główne wskazania do laserowej rewitalizacji waginy laserem frakcyjnym Beladona, jaki świadczy Centrum Estetyki dr Kulczycka. W laseroterapii pochwy oraz w małoinwazyjnych zabiegach z ginekologii estetycznej (labioplastyka, waginoplastyka), specjalizuje się lek. med. Jan Korzeniewski, specjalista II stopnia z ginekologii i położnictwa. Placówka realizuje ponadto bogaty pakiet usług estetycznych z zakresu kosmetologii i laseroterapii. 

Małoinwazyjne procedury dedykowane okolicom intymnym, realizuje Klinika medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica, oferując dwie techniki laserowego leczenia zmian w strukturze pochwy i ich następstw: Intimalase – poprawę elastyczności (odmładzanie) pochwy oraz Incontilase – remodeling kolagenu i leczenia inkontynencji. W terapii stosowany jest laser Er:YAG firmy Fotona z opatentowanym systemem kontrolowanej energii. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje lek. med. Kamil Zalewski, ginekolog, chirurg, certyfikowany kolposkopista.

Problem luźnej pochwy leczy również lek. med. Agnieszka Osińska, ginekolog-położnik, która we wrocławskim oddziale Klinik Ziemlewski specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii pochwy i intymnych narządów zewnętrznych. Do zabiegu rewitalizacji i liftingu pochwy wykorzystuje technologię Er-YAG firmy Fotona oraz MonaLisa Touch™, z zakresu której posiada certyfikat. Do zabiegu kwalifikuje konsultacja oraz badania ginekologiczne, a procedura może być finansowana w systemie ratalnym MediRaty.

Laserowe leczenie luźnej pochwy we Wrocławiu i w Toronto – ceny zabiegu

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Toronto Cosmetic Clinic oferuje zwężenie pochwy w technologii Fotona SP Dynamis System w trybie Smooth, w cenie zbliżonej do krajowej ofery – 999 $ (3,696 zł).

Zwężanie pochwy laserem - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 3 350 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Kielce od 1 250 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa zwężanie pochwy laserem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska