lek. Adriana Bil

ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej - Katowice, Gliwice

lek. Adriana Bil ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Adriana Bil

Lek. Adriana Bil w 2011 roku ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie jest w trakcie studiów doktoranckich na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Od 2013 roku należy do zespołu lekarzy Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach-Ligocie. Doświadczenie zawodowe zdobywa zarówno w trakcie pracy w Klinice, jak i w ambulatorium. Poszerza zakres wiedzy i doskonali umiejętności również poprzez regularny udział w szkoleniach i kursach oraz sympozjach i kongresach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Bil

Lek. Adriana Bil aktualnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Zakres świadczonych przez nią usług obejmuje nowoczesną antykoncepcję, zabiegi operacyjne wykonywane metodami klasycznymi oraz laparoskopowymi, histeroskopia oraz badania profilaktyczne i screening nowotworowy. Oferuje pełną gamę badań ginekologicznych i położniczych. Zajmuje się przeprowadzaniem badań USG ginekologiczno-położniczych oraz oceną przepływów naczyniowych. Prowadzi także diagnostykę i terapię zaburzeń hormonalnych, pokwitaniowych, klimakterycznych oraz hiperandrogenizmu.

Doktor Bil wykonuje zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej. Powiększa punkt G, przeprowadza zabiegi z zastosowaniem radiofrekwencji (w terapii nietrzymania moczu, rewitalizacji pochwy), wykonuje rewitalizację i modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym. Wykorzystuje nowoczesne lasery w procedurach usuwania blizn po cesarskim cięciu, leczeniu kłykcin kończystych oraz nietrzymania moczu. Przeprowadza laserową rewitalizację pochwy i zabiegi przywracającej jej prawidłowy poziom nawilżenia. Wykonuje także hymenotomię. 

Klinika Magnuccy - lek. Adriana Bil

Klinika AKMED - lek. Adriana Bil

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Adriana Bil

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska