lek. Aleksandra Lipka-Trawińska

dermatolog, wenerolog - Katowice

lek. Aleksandra Lipka-Trawińska dermatolog, wenerolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Aleksandra Lipka-Trawińska

Lek. Aleksandra Lipka-Trawińska w 1994 roku ukończyła z wyróżnieniem studia medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada specjalizację II stopnia z dermatologii i wenerologii – również uzyskaną z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych ośrodkach medycznych, m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr IV w Bytomiu oraz I Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach. Obecnie obejmuje stanowisko ordynatora Oddziału Skórno-Wenerologicznego Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności. Bierze czynny udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Aleksandra Lipka-Trawińska

Lek. Aleksandra Lipka-Trawińska przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób skóry, paznokci i włosów. Leczy schorzenia wenerologiczne, a także choroby błon śluzowych. Konsultuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

Zdjęcia lek. Aleksandra Lipka-Trawińska

Body Care Clinic - lek. Aleksandra Lipka-Trawińska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksandra Lipka-Trawińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska