dr n. med. Andrzej Bartosik

urolog - Łódź

dr n. med. Andrzej Bartosik urolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Andrzej Bartosik

Dr n. med. Andrzej Bartosik jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Jest specjalistą w dziedzinie urologii (europejski certyfikat FEBU), posiada również I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. Aktualnie pracuje w Oddziale Urologii Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim im. M. Kopernika i Poradni Urologicznej przyszpitalnej przy ul. Wolborskiej w Piotrkowie Trybunalskim.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Bartosik

Dr n. med. Andrzej Bartosik świadczy usługi urologiczne. Przeprowadza konsultacje, wykonuje zabiegi (leczenie stulejki, plastyka krótkiego wędzidełka, terapia mięska cewkowego, oddzielanie akrecji napletka). Zajmuje się leczeniem chorób układu moczowo-płciowego.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Bartosik

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna - dr n. med. Andrzej Bartosik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Bartosik

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska