lek. Anna Ciaćma

anestezjolog, lekarz intensywnej terapii, specjalista medycyny paliatywnej - Kraków

lek. Anna Ciaćma anestezjolog, lekarz intensywnej terapii, specjalista medycyny paliatywnej

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Anna Ciaćma

Lek. Anna Ciaćma to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiada tytuł i uprawnienia specjalisty w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii, ukończyła również specjalizację w dziedzinie medycyny paliatywnej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Ciaćma

Lek. Anna Ciaćma zajmuje się znieczulaniem pacjentów przed zabiegami chirurgicznymi. 

DENTestetica - lek. Anna Ciaćma

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Ciaćma

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.