• Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem Vectra XT200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem Matrix - BioDynamic200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej150 zł
 • Pokaż więcej (140)

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

 • Wizyta ginekologiczna z badaniem USGod 180 zł
 • Wizyta położnicza z badaniem USGod 180 zł
 • Konsultacja ginekologiczna170 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznejod 150 zł
 • USG I trymestru300 zł
 • Pokaż więcej (65)

lek. Jerzy Wilgus

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

 • Konsultacja chirurgiczna100 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
 • Konsultacja neurochirurgiczna200 zł
 • Konsultacja ortopedyczna100 zł
 • USG węzłów chłonnych150 zł
 • Pokaż więcej (241)
Wczytaj więcej wyników

Chirurdzy plastyczni - informacje

Autor:

U chirurga plastycznego pomocy szukają osoby zmagające się ze zniekształceniami, które powstają w wyniku wad wrodzonych, urazów, oparzeń oraz chorób nowotworowych. Zgłaszają się do niego również osoby, którym zależy na poprawie wyglądu, co ma bezpośredni wpływ na poczucie własnej wartości. Przeprowadza on m.in. zabiegi korekcji nosa, korekcji uszu oraz zabiegi powiększania ust czy piersi. Z jego usług skorzystać mogą również pacjentki po ciąży, którym oferowane są takie zabiegi jak np. liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu, mastopeksja, czyli podniesienie piersi czy abdominoplastyka, czyli plastyka brzucha. Zajmuje się on również usuwaniem owłosienia oraz znamion skórnych, takich jak blizny, włókniaki czy brodawki. Wykonuje on zarówno klasyczne zabiegi chirurgiczne, jak i stale zyskujące na popularności zabiegi małoinwazyjne.

Chirurdzy plastyczni w Polsce

W stolicy z usług chirurga plastycznego skorzystać można w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyta. Lekarz w trakcie wizyty zleca wykonanie standardowych badań m.in. morfologii, grupy krwi, kreatyniny, EKG oraz ogólne badanie moczu. W ofercie kliniki znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej twarzy, np. korekcja uszu, podniesienie brwi, resekcja bródki i dermabrazja. W klinice wykonać można również powiększenie, pomniejszenie oraz podniesienie piersi. Z zakresu chirurgii plastycznej sylwetki oferowane są np. plastyka brzucha, liposukcja oraz operacyjne leczenie ginekomastii.

Do prof. dr hab. n.med. Jerzego Strużyny, specjalisty chirurgii ogólnej i plastycznej na konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej udać się można w Katowicach. Przeprowadzić on może zarówno zabiegi estetyczne, jak np. plastykę ramion, jak i rekonstrukcyjne, np. usunięcie ubytków i zniekształceń. Jest on laureatem m.in. Nagrody Ministra Obrony Narodowej za wdrożenie laserów chirurgicznych do praktyki klinicznej. Jest prezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Z konsultacji i zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej skorzystać można także w Warszawie, u prof. dr hab. Piotra Wójcikiego, specjalisty chirurgii plastycznej. Doświadczenie zdobywał m.in. w trakcie stażu pod kierunkiem prof. Fernando Ortisa Monasterio w Hospital General Manuel Gea Gonzalez w Meksyku. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Jest współautorem m.in. publikacji „Osteoplastyka wyrostka zębodołowego w całkowitym jednostronnym i obustronnym rozszczepie wargi, wyrostka zębodołowego i podniebienia - badanie prospektywne.”

Cena konsultacji u chirurga plastycznego w Polsce i w Hiszpanii

W Polsce ceny konsultacji chirurgów plastycznych zaczynają się od około 150 złotych. W Sevilli u Dr Jose Ignacio Ortegi Martineza zapłacić za nią trzeba 60 euro, czyli około 250 złotych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska