Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Andrzej Kałamacki

ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny

  • Wizyta ginekologiczna z badaniem USGod 180 zł
  • Wizyta położnicza z badaniem USGod 180 zł
  • Konsultacja ginekologiczna170 zł
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznejod 150 zł
  • USG I trymestru300 zł
  • Pokaż więcej (65)
Placówki, w których przyjmuje:
Opinie pacjentów:

"Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo ciepły i miły. Moja wizyta trwała prawie 45 minut i uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania." - Anna

"Pan Doktor jest bardzo miły i bardzo profesjonalny. Wszystko zostało wyjaśnione na wizycie i przed zabiegiem. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam Pana Doktora." - Angelika

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Krakowie

Autor:

Chirurg plastyczny jest lekarzem zajmującym się korektą niedoskonałości ciała poprzez wykonywanie zabiegów chirurgicznych. Operacje te wykonuje się gdy na ciele znajdują się uszkodzenia lub deformacje oraz w przypadku gdy pacjent życzy sobie zmiany wyglądu określonej części ciała bądź usunięcia nieestetycznie wyglądających (choć niegroźnych dla zdrowia) zmian skórnych. Każdy zabieg z dziedziny chirurgii plastycznej musi być poprzedzony konsultacją lekarską, na której lekarz zdecyduje czy dany pacjent nadaje się do realizacji określonego typu zabiegu oraz zleci serię badań potrzebnych do wykonania operacji.

Gdzie w Krakowie można udać się do chirurga plastycznego?

Lek. med. Artur Zawisz jest specjalistą chirurgii plastycznej przyjmującym w Krakowie. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Krakowskiej Akademii Medycznej. Brał udział w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej m.in.: The International Society of Aesthetic Plastic Surgery, 18th Congress w Rio de Janeiro (Brazylia), 25th Annual Dallas Rhinoplasty Symposium w Dallas (Stany Zjednoczone) oraz International Symposium for Plastic Surgeons "Aesthetic Breasturgery - Update" w Wiedniu (Austria). Wykonuje wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej tj. m.in.: podnoszenie oraz zmiana rozmiaru piersi, korekta uszu, powiększanie ust, plastyka powiek czy korekta nosa.

ART&MED Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej w Krakowie jest ośrodkiem prowadzonym przez lek.med Tomasza Kasprzyka, do którego można udać się w celu konsultacji oraz wykonania zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej. Jest on absolwentem Wydziału Lekarskiego Krakowskiej Akademii Medycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W klinice ART&MED można wykonać zabiegi z zakresu korekcji piersi (powiększenie, zmniejszenie, mastopexia), plastyki powłok brzucha z liposukcją, korekcji warg sromowych (labioplastykę)oraz toksynę botulinową (używaną w celu korekty zmarszczek) i powiększenie ust z użyciem implantów Permalip ( jest to zabieg polegający na trwałym i odwracalnym powiększeniu ust przez wszczepienie implantu silikonowego).

Lek. med. Marek Ciesiński ukończył Akademie Medyczną w Krakowie, następnie zrobił specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Odbył wiele szkoleń z zakresu chirurgii plastycznej m.in.: „Podawanie toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy”, „Chirurgia plastyczna z użyciem nici Sillhouette” oraz „Pierś jako problem onkologiczny ,rekonstrukcyjny i estetyczny”. Przeprowadza m.in.: korektę małżowin usznych oraz kształtu nosa, plastykę brzucha, liposukcję, powiększenie pośladków, korekcję warg sromowych mniejszych oraz zabiegi powiększenia i pomniejszenia piersi.

W Krakowie usługi z zakresu chirurgii plastycznej tańsze niż w Oslo

Za konsultację z chirurgiem plastycznym w klinice Anker Plastikkirurgi ANKER OSLO SENTRUM w Oslo (Norwegia) zapłacić trzeba 300 koron norweskich (ok.140 zł), natomiast w Krakowie jest to koszt ok. 100 zł. Za przykładowy zabieg podnoszenia piersi w norweskiej klinice zapłacić trzeba 32 000 koron norweskich (ok. 14 700 zł), natomiast ten sam zabieg w Krakowie kosztuje 9 000 zł.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.