dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

  • Konsultacja angiologiczna150 zł
  • Konsultacja chirurgiczna150 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym150 zł
  • Konsultacja dermatologiczna150 zł
  • Konsultacja flebologiczna150 zł
  • Pokaż więcej (279)
Wczytaj więcej wyników

Chirurdzy - informacje

Autor:

Zabiegi chirurgiczne oraz operacje na tkankach miękkich i twardych w obrębie całego ciała (leczenie krwawe i bezkrwawe) należą do głównych obowiązków chirurga wraz z całą opieką pooperacyjną w postaci zmian opatrunków, zdjęcia szwów, oczyszczania ran. Oprócz zabiegów inwazyjnych, chirurg może również przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe.

Od terapii zachowawczej do operacji

Bariatrą czyli chirurgicznym leczeniem otyłości olbrzymiej oraz zespołu metabolicznego zajmuje się specjalista chirurg ogólny, prof. UJ Andrzej Budzyński, który ponadto operuje metodami chirurgii laparoskopowej i endoskopowej. Na stałe współpracuje z ArtClinique w Krakowie, która należy do Grupy Langsteiner. Klinika łączy usługi z zakresu medycyny zdrowia i medycyny estetycznej, świadcząc konsultacje wielu specjalistów w ramach gabinetowej opieki lekarskiej, chirurgii i diagnostyki. Placówka umożliwia ratalne finansowanie zabiegów.

We Wrocławiu, leczenie owrzodzenia żylnego na kończynie czy ewakuację zakrzepów hemoroidalnych oraz inne kwestie z zakresu flebologii i proktologii możemy omówić ze specjalistą II stopnia z chirurgii ogólnej, dr n. med. Tomaszem Wesołowskim. Oprócz diagnostyki, jaką oferuje w postaci m.in. rektoskopii czy USG jamy brzusznej i odbytu, dr Wesołowski realizuje „zabiegi małe” z naruszeniem ciągłości tkanek w znieczuleniu miejscowym oraz operacje wykonywane na bloku operacyjnym w znieczuleniu ogólnym. Współpracuje z Grupą Lux Med.

Pełną pomoc – od konsultacji do operacji – w zakresie traumatologii i rehabilitacji, oferuje Gabinet Ortopedyczny dr n. med. Marka Czernera. Specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji medycznej w Opolu, jest ponadto wybitnym fachowcem w zakresie endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych. Tutaj skonsultujemy zasady osadzania sztucznych stawów oraz indywidualnego doboru implantów wraz z odpowiednim doborem ćwiczeń. Dr Czerner prowadzi także działalność ogólnokrajową.

Klinika Chirurgii Jednego Dnia EZ w Gorzowie Wielkopolskim to pierwsza tego typu placówka w tym regionie, stworzona przez specjalistów chirurgów, II stopnia z chirurgii ogólnej i onkologicznej – lek. med. Tomasza Eberta i II stopnia z chirurgii ogólnej – lek. med. Szymona Zacharę, członka m.in. Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Oprócz pełnej diagnostyki i leczenia zabiegowego, Klinika realizuje odpłatne zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej, dziecięcej i urologicznej. Część oferty objęta jest refundacją NFZ.

Zabiegami chirurgicznymi wraz z diagnostyką nowotworów, chirurgią zmian skórnych i podskórnych z pełną oceną mikroskopową, zajmuje się Specjalistyczna Poradnia Onkologiczna Chirurgii Onkologicznej, Chirurgii Ogólnej oraz Poradni Hematologicznej w Gdyni. Poradnia realizuje również konsultacje i kwalifikacje w zakresie hematologii i transplantologii. Specjalistą w chirurgii onkologicznej i ogólnej w zespole jest lek. med. Paweł Pikiel – członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, który współpracuje z Oddziałem Chirurgii Onkologicznej GCO (Gdyńskie Centrum Onkologii).

Chirurgią ogólną i naczyniową w Bydgoszczy zajmuje się specjalista chirurg i biegły sądowy, dr n. med. Włodzimierz Matuszczak. W swojej praktyce oprócz oferowanych konsultacji, przeprowadza chirurgiczne leczenie przepuklin oraz stulejek, zabiegi laparoskopowe, jak również operacje Celon i stripping. W ramach usług jest również wszywanie esperalu. Gabinet posiada zaplecze diagnostyczne z możliwością wykonywania gastroskopii, USG oraz badań proktologicznych. W ofercie są ponadto wizyty domowe i obdukcje.

Ile kosztuje prywatna wizyta u chirurga w Polsce i w Wielkiej Brytanii?

Typowe opłaty za prywatną konsultację kształtują się między 100 £ a 250 £ (520-1300 zł). To nawet 5-10-krotnie większa cena niż w Polce. I tak np.: zespół cieśni nadgarstka w Spire Healthcare w ich londyńskim oddziale – Thames Valley Hospital kosztuje 200 £ (1040 zł), zaś w Wirral (północno-zachodnia filia), za tę samą konsultację zapłacimy 180 £ (936 zł). Konsultacja w zakresie kolonoskopii w Thames Valley to koszt 160 £ (832 zł), ale dotycząca operacji pleców kosztuje już 250 £. 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska