Opinie pacjentów:

"Świetny specjalista, wspaniały człowiek, u którego podczas wizyty atmosfera jest miła i co najważniejsze luźna od samego początku. Dzięki doktorowi w ekspresowym tempie pozbyłem się przepukliny, z którą chodziłem od kilku lat, bez żadnych problemów. Gorąco polecam" - Paweł

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów ogólnych w pobliżu Lublina:

Dobry chirurg ogólny w Lublinie

Autor:

Chirurg zajmuje się operacyjnym leczeniem wielu schorzeń całego ciała. Lekarze na konsultacjach chirurgicznych kwalifikują pacjentów do zabiegów. Czasem ich interwencje polegają na wycięciu niewielkich zmian skórnych, a czasem są to duże operacje głównych narządów ciała lub naczyń. Chirurdzy ciągle uaktualniają swoją wiedzę na międzynarodowych sympozjach i kursach. Pacjent, który wybiera się do chirurga, powinien przygotować dokumentację z wynikami poprzednich badań. Lekarz po zbadaniu pacjenta decyduje o dalszym przebiegu leczenia jego dolegliwości.

Chirurdzy w lubelskich gabinetach

Pacjenci ze schorzeniami jamy brzusznej mogą wybrać się na konsultację do chirurga prof. dr hab. n. med. Eliasza Dacka lub do dr n. med. Elżbiety Dacka. Lekarze przyjmują pacjentów w lubelskim Centrum Medycznym Sanitas, a dokładnie w Poradni Chirurgii Ogólnej. Co ważne, z konsultacji chirurgicznej można skorzystać zarówno prywatnie, jak i w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. W przychodni Sanitas można również poddać się badaniom diagnostycznym obrazowym, np. USG ogólne czy RTG klatki piersiowej, co pomaga chirurgom w podjęciu decyzji odnośnie metody leczenia schorzenia.

W Ośrodku Diagnostyczno-chirurgicznym Proktosonomed można skorzystać z porady chirurga ogólnego i proktologicznego dr n. med. Adama Jamroża. Lekarz został nagrodzony Certyfikatem Zaufania Pacjentów "Laur Pacjenta 2013", jeśli chodzi o konsultacje i fachowo przeprowadzone operacje z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i proktologicznej. Chirurg zajmuje się wycinaniem zmian skórnych typu tłuszczaki, leczeniem ropni okołoodbytniczych, a także kwalifikuje chorych do operacyjnego leczenia nowotworów.

Mieszkańcy Lublina mogą rozważyć wizytę u chirurga dr Ryszarda Siwka, który konsultuje nie tylko osoby dorosłe, ale też dzieci. Lekarz zajmuje się chirurgią ogólną, dziecięcą i estetyczną. Pracuje w Prywatnej Specjalistycznej Poliklinice w Lublinie, gdzie wykonuje operacje przepuklin u dzieci. W Klinice przeprowadzana jest też korekta odstających uszu.

Chirurg ogólny i naczyniowy dr n. med. Piotr Niedziela, autor kilku publikacji naukowych, zajmuje się skleroterapią żylaków i leczeniem chirurgicznym hemoroidów. Chirurg prowadził też różne badania kliniczne, m.in Gauzepad i Cortes Study. Pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie chirurgicznym w Lublinie. Dr Niedziela jest biegłym sądowym do spraw chirurgii ogólnej i naczyniowej decyzją prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie.

W Lublinie przyjmuje pacjentów jeszcze dr Krzysztof Łacek, który posiada specjalizację z chirurgii ogólnej. Z lekarzem można się spotkać w przychodni CenterMed Weteranów. Chirurg wykonuje m.in. zabiegi takie jak chirurgiczne opatrzenie rany oraz nacięcie i drenaż ropnia skóry i tkanki podskórnej. Na konsultację umówić się mogą pacjenci z nieestetycznymi bliznami, ponieważ dr Łacek specjalizuje się również plastycznej korekcie blizn małych i dużych.

Lubelska Przychodnia Lekarsko-Dentystyczna oferuje konsultacje z chirurgiem ogólnym dr Sławomirem Wnukowskim. Dr Wnukowski zajmuje się też chirurgią naczyniowym. Jego współpracownik dr Krzysztof Hałas przeprowadza badania diagnostyczne u osób z zaburzeniami krążenia w kończynach dolnych i górnych.

Chirurg dr n. med. Paweł Bury z kliniki Ars Medica zajmuje się zabiegami laparoskopowymi - kwalifikuje pacjentów do mało inwazyjnego zabiegu operacyjnego, jakim jest cholecystektomia laparoskopowa, podczas której usuwany jest pęcherzyk żółciowy. Lekarz uczestniczył w Warsztatach Szkoleniowych Żywienia Klinicznego. 

Wizyta u chirurga w Polsce i w Wielkiej Brytanii

W angielskim szpitalu Thames Valley Hospital koszt konsultacji chirurgicznej wynosi 200 funtów. W przeliczeniu na złotówki kosztuje ona ponad 1000 zł. Turyści medyczni z dolegliwościami sugerującymi choroby leczone operacyjnie mogą wybrać się na wizytę do chirurga z Polski i jednocześnie połączyć ją z wypoczynkiem i zwiedzaniem naszych zakątków. W Lublinie można wybrać się do najstarszego tam Parku Saskiego, aby zobaczyć dużą topolę białą, będącą tamtejszym pomnikiem przyrody. Turyści chętnie zaglądają do Muzeum Wsi Lubelskiej, obrazującego życie dawnych mieszkańców miasta. Warte uwagi są też Lubelskie Podziemia o długości 300 metrów. Biegną one pod lubelskim Starym Miastem. Pacjenci zagraniczni mogą rozważyć poddanie się zabiegowi operacyjnemu w Lublinie, ponieważ na korzyść tego rozwiązania przemawia ogromna oszczędność kosztów i możliwość rekonwalescencji w pięknym i spokojnym mieście, jakim jest Lublin.

 

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.