Dobry dermatolog w Częstochowie

Autor:

Świąd skóry, łysienie, zmiany skórne w postaci wyprysku, znamienia lub wykwitu, również w okolicy narządów płciowych, to typowe wskazania do wizyty u dermatologa, który zajmuje się leczeniem chorób skóry oraz jej przydatków - włosów i paznokci. Z uwagi na to, że większość schorzeń skórnych to objaw zaburzeń funkcji układu wewnętrznego lub narządów wewnętrznych, zakres kompetencji dermatologa obejmuje również wiedzę na temat alergii, chorób wewnętrznych oraz nowotworów. W ramach diagnostyki przeprowadza m.in. badania dermatoskopowe, histopatologiczne oraz mikrobiologiczne. Nowoczesna dermatologia zakresem swoich usług obejmuje także profesjonalną kosmetologię i estetyczne terapie anti-aging.

Wizyta u dermatologa – gabinety w Częstochowie

Kwalifikacje w zakresie dermatoskopowej diagnostyki nowotworów skóry oraz w profilaktyce czerniaka posiada dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba, specjalista deramtolog-wenerolog II stopnia, która specjalizuje się w terapiach zmian skórnych. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, tytuł doktora nauk medycznych otrzymała na podstawie pracy o metodach leczenia cięższych postaci trądzika pospolitego. W swojej praktyce zajmuje się także dermatologią estetyczną, w zakresie której certyfikowała swoje umiejętności ,związane z zastosowania laserów w leczeniu blizn. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Wsparcie medyczne w zakresie dermatologii, dermatochrurgii i medycyny estetycznej oferuje specjalista dermatolog-wenerolog, lek. med. Kinga Nicer, świadcząc konsultacje i leczenie pacjentów z AZS, łuszczycą i trądzikiem, a także z dziedzicznymi chorobami alergicznymi oraz doświadczających problemów z łysieniem. Usługi lekarza obejmują farmakoterapię, fototerapię oraz leczenie kwasem pirogronowym i migdałowym, a ponadto zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej: mikrodermabrazję oraz laseroterapię. W ramach dermatologii estetycznej, dr Nicer oferuje ponadto leczenie nadpotliwości  z zastosowaniem Botoxu.

Leczeniem łuszczycy i zmian łuszczycopodobnych z zastosowaniem fototerapii dermatologicznej UVA i UVB 311 nm, w ramach swojego Gabinetu Lekarskiego Dermatologicznego zajmuje się dermatolog, wenerolog i kosmetolog lek. med. Anna Pieczyńska. Kabina firmy Waldmann UV 7002, z której korzysta, jest wykorzystywana również w leczeniu bielactwa i AZS. Ofertę dr Pieczyńskiej stanowi również leczenie zmian skórnych wywołanych przez grzyby i wirusy, m.in. HPV, z zastosowaniem krioterapii i elektrokoagulacji. 

Dermatolog – cena wizyty w Częstochowie i w Dublinie (Irlandia)

W Adare Cosmetics Clinic konsultacja u specjalisty dermatologa kosztuje 60 € (264 zł) - to znacznie więcej niż w Częstochowie, gdzie ceny takiej wizyty nie przekraczają 100 zł.

Pacjenci szukali dermatologa w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.