lek. Elżbieta Petryńska

dermatolog, wenerolog - Częstochowa

lek. Elżbieta Petryńska dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Elżbieta Petryńska

Lek. Elżbieta Petryńska jest lekarzem z 30-letnim doświadczeniem. W 1986 roku ukończyła studia w Śląskiej Akademii Medycznej i rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne. Trzy lata później uzyskała tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii, a w 2001 roku została specjalistą drugiego stopnia tejże dziedziny. Doktor Petryńska już we wczesnych latach 90-tych, kiedy dermatologia estetyczna dopiero w Polsce raczkowała, zainteresowała się zagadnieniami związanymi z tą gałęzią medycyny.

Od wielu lat sukcesywnie bierze udział w licznych kursach i konferencjach medycznych, na których poszerza swoją wiedzę i nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Petryńska

Lek. Elżbieta Petryńska specjalizuje się w dermatologii. Przeprowadza konsultacje dermatologiczne, zajmuje się badaniem znamion przy użyciu dermatoskopu, usuwa laserowo włókniaki, brodawki oraz inne zmiany skórne.

Beauty Club Lemone

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Elżbieta Petryńska