lek. Ewa Chotkowska

ginekolog - Warszawa

lek. Ewa Chotkowska ginekolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Ewa Chotkowska

Lek. Ewa Chotkowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskała po odbyciu stażu w Szpitalu Międzyleskim w Warszawie. Obecnie pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie odbywa specjalizację z ginekologii i położnictwa.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. E. Chotkowska

Lek. Ewa Chotkowska zajmuje się ginekologią zachowawczą, otacza opieką kobiety spodziewające się dziecka (prowadzi ciążę) oraz przeprowadza diagnostykę obrazową, w tym USG ciąży do 10 tygodnia i od 30 tygodnia. Pomaga pacjentkom w doborze najlepszej metody antykoncepcyjnej.

 

Gabinet Lekarski TOMMED - lek. Ewa Chotkowska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Ewa Chotkowska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.