Sprawdź ginekologów-położników w pobliżu Bydgoszczy:

Dobry ginekolog-położnik w Bydgoszczy

Autor:

Do specjalisty ginekologii i położnictwa może udać się kobieta nie tylko cierpiąca na schorzenia natury ginekologicznej, ale także pacjentka, chcąca poddać się diagnostyce i badaniom ginekologicznym. Lekarz tej specjalności oferuje pomoc specjalistyczną dojrzewającym dziewczynom, kobietom w ciąży, a także paniom w okresie menopauzalnym. Wykonuje zabiegi leczące różne schorzenia ginekologiczne oraz oferuje opiekę ciężarnym pacjentkom.

Oferta medyczna bydgoskich ginekologów i położników

Lek. med. Jan Chmara to specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1972 i II stopnia od 1975 roku), który przyjmuje pacjentki w swoim prywatnym gabinecie ginekologicznym na terenie Bydgoszczy. Podnosił swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i szkoleniach, np. na kursie "Elektropunktura i Laseroterapia dla lekarzy" (Gdańsk, 2003) i na szkoleniu "Badania Dopplerowskie w Diagnostyce Prenatalnej" (Toruń, 2010 rok), posiada też "Świadectwo umiejętności" wydane przez Polsko-Niemiecką Szkołę Ultrasonografii oraz Sekcję Ultrasonograficzną Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (1998 rok). W swoim gabinecie prowadzi ciążę, leczy nadżerkę na różne sposoby (krioterapia, laser, elektrokoagulacja) a także wykonuje kolposkopię (ocena sromu, pochwy, szyjki macicy).

Ginekolog-położnik przyjmujący pacjentki na terenie Bydgoszczy to także dr n. med. Marta Zalewska-Zacharek, specjalista położnictwa i ginekologii (od 2016 roku), która swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywała podczas pracy w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im dr. J. Biziela w Bydgoszczy. Posiada certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym "Endokrynologia ginekologiczna" (2009 rok) i certyfikat ukończenia kursu medycznego "Doppler w ginekologii i położnictwie" (2009 rok). W swoim gabinecie pomaga m.in. pacjentkom w ciąży wysokiego ryzyka, zagrożonych przedwczesnym porodem a także przeprowadza diagnostykę i leczenie niepłodności.

Do grona bydgoskich ginekologów i położników należy także lek. med. Iwona Skonieczna-Makarewicz, specjalista ginekologii i położnictwa (II stopnia od 1996 roku), która brała udział w licznych szkoleniach z zakresu swojej dziedziny medycyny, np. w Międzynarodowym Sympozjum "Endokrynologia rozrodu" (w Białymstoku, w 2007 roku), w II Kongresie "Ultrasonografia w ginekologii i położnictwie" (w Poznaniu, w 2007 roku) czy w kursie "Diagnostyka i leczenie niepłodności" (Akademia Kształcenia Podyplomowego Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, 2004 rok).

Cena konsultacji z ginekologiem i położnikiem w Bydgoszczy oraz w Manchesterze

Konsultacja ginekologiczna lub położnicza na terenie Bydgoszczy to wydatek rzędu 120 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 80 funtów (448 zł) w Medical & Dental Care Green Surgery, mieszczącym się w Manchesterze.

Pacjenci szukali ginekologa-położnika w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.