r

Sprawdź ginekologów-położników w pobliżu Gdyni:

Dobry ginekolog-położnik w Gdyni

Autor:

Lekarz ginekolog-położnik to specjalista, zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych oraz prowadzeniem ciąży. Zleca on odpowiednie badania ginekologiczne na obecność wirusów, nowotworów, stanów zapalnych oraz bakterii oraz podejmuje odpowiednie leczenie w oparciu o wyniki badań. W jego gabinecie pacjentka może poddać się badaniu ultrasonograficznemu piersi, badanu ginekologicznemu oraz USG płodu. Ginekolog prowadzi ciężarne kobiety oraz monitoruje czynności i rozwój płodu zarówno w ciąży rozwijającej się prawidłowo, jak i patologicznej czy nietypowej. Zajmuje się również zdrowiem kobiet w okresie menopauzalnym oraz młodych dziewcząt.

Oferta gdyńskich ginekologów-położników

Gdyńskim lekarzem, zajmującym się zdrowiem intymnym kobiet oraz zdrowiem kobiet ciężarnych, jest lek. med. Grzegorz Piskulak, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1998 roku), przyjmujący pacjentki w swoim gabinecie ginekologicznym. Z zakresu ginekologii przeprowadza on badania kolposkopowe, badania cytologiczne i mikrobiologiczne a także wykonuje wycinki histopatologiczne szyjki macicy czy ocenę histopatologiczną endometrium. Z zakresu położnictwa oferuje prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka, a także przygotowuje pacjentki do porodu.

Ginekolog-położnik, do którego może udać się pacjentka z Gdyni i okolic, to lek. med. Ewa Letkiewicz, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1999 roku) oraz specjalista seksuologii (od 2008 roku), która odbyła liczne szkolenia z zakresu ginekologii i położnictwa - posiada m.in. certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, potwierdzający posiadanie przez nią kwalifikacji do samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa. W czasie konsultacji ginekologiczno-położniczej zajmuje się prowadzeniem ciąży, badaniami USG prenatalnymi, wykonuje test Nifty oraz test Harmony.

Kolejnym ginekologiem-położnikiem, przyjmującym w Gdyni, jest dr n. med. Andrzej Płoszyński, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1979 i II stopnia od 1984 roku), który doświadczenie z tego zakresu zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni. Wykonuje badania USG ginekologiczne przezpochwowe oraz przezbrzuszne, a także USG ciążowe w każdym trymestrze. Zajmuje się także drobnymi zabiegami ginekologicznymi z zakresu diagnostycznego wyłyżeczkowania kanału szyjki i jamy macicy oraz leczeniu zmian chorobowych (nadżerek) szyjki macicy i sromu za pomocą krioterapii.

Jaka jest cena konsultacji z ginekologiem-położnikiem w Gdyni, a jaka w Manchesterze?

Za specjalistyczną konsultację z gdyńskim ginekologiem-położnikiem trzeba zapłacić 150 zł, natomiast 94 funty (527 zł) kosztuje taka wizyta w Wielkiej Brytanii w Clinic Manchester.

Pacjenci szukali ginekologa-położnika w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Gdańsk oraz Wejherowo.