lek. Iwona Kulesza

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej - Łódź

lek. Iwona Kulesza stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Iwona Kulesza

Lek. Iwona Kulesza ukończyła wydział stomatologii w 2002 roku. Jej pasją jest stomatologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Odbyła wiele szkoleń organizowanych przez firmę Fenice oraz Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging. Poszerzała swoje kwalifikacje o techniki wykonywania zabiegów mezoterapii i podawania m.in. toksyny botulinowej i wypełniaczy. W 2012 roku otrzymała Certyfikat Umiejętności Klasy Master potwierdzający wysoki poziom wiedzy i doświadczenia w zakresie umiejętności bezpiecznego i kompleksowego planowania zabiegów medycyny estetycznej przy wykorzystaniu najwyższych standardów. Co najmniej dwa razy w roku uczestniczy w konferencjach szkoleniowych w Polsce lub za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. I. Kulesza

Lekarz Iwona Kulesza zajmuje się planowaniem i wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Odmładza wygląd twarzy, usuwając zmarszczki toksyną botulinową i kwasem hialuronowym. Stosuje także wypełniacze, osocze bogatopłytkowe oraz nici liftingujące. Poprawia kondycję i rewitalizuje skórę za pomocą zabiegów mezoterapii igłowej, w których wykorzystuje skoncentrowane koktajle odżywcze. Modeluje sylwetkę lipolizą iniekcyjną. Ponadto wykonuje peelingi chemiczne i medyczne. 

Zdjęcia lek. Iwona Kulesza

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna - lek. Iwona Kulesza

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Iwona Kulesza

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska