lek. Iwona Świdzińska

dermatolog, wenerolog - Warszawa

lek. Iwona Świdzińska dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Iwona Świdzińska

Lekarz medycyny Iwona Świdzińska w 1986 roku ukończyła Warszawską Akademię Medyczną, uzyskując dyplom i prawo do wykonywania zawodu lekarza. W 1992 roku zdobyła pierwszy stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. Drugi stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie uzyskała w 2006 roku. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę w zakresie dermatologii poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Doktor Świdzińska pracowała jako dermatolog w wielu placówkach medycznych, m. in. w Klinice Dermatologii Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Od wielu lat pomaga także pacjentom w ramach prywatnej praktyki lekarskiej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. I. Świdzińska

Lekarz medycyny Iwona Świdzińska jest specjalistą dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem. W swojej codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Udziela porad pacjentom potrzebującym konsultacji dermatologicznej. Zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem łuszczycy, trądziku łojotokowego i różowatego, atopowego zapalenia skóry (AZS) oraz grzybic. W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajduje się także dermo kosmetyka oraz medycyna estetyczna. Doktor Świdzińska wykonuje zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, w tym usuwanie zmarszczek za pomocą botoksu oraz poprzez iniekcje z kwasu hialuronowego.

Lek. med. Iwona Świdzińska podejmuje się oceny skóry pacjenta przy pomocy dermatoskopu oraz videodermatoskopu, a w przypadku usunięcia koniecznych zmian przeprowadza zabiegi z zakresu kriochirurgii. Wykonuje zabiegi usuwania brodawek wirusowych i łojotokowych oraz włókniaków i narośli skórnych metodą elektrokoagulacji albo kriochirurgiczną.

Zdjęcia lek. Iwona Świdzińska

Klinika Medyczna Wilmed - lek. Iwona Świdzińska

Medycyna estetyczna

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 
cena zależna od ilości zużytego preparatu, cenę określa lekarz podczas wizyty

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Iwona Świdzińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska