dr n. med. Joanna Jacko

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog - Warszawa

dr n. med. Joanna Jacko ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Joanna Jacko

Dr n. med. Joanna Jacko jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i pracuje w zawodzie od 1996 roku. Posiada specjalizację II stopnia z położnictwa i ginekologii (uzyskaną w 2007 roku, w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Warszawie), a od 2016 roku także z ginekologii onkologicznej (szkolenie specjalizacyjne w Centrum Onkologii w Warszawie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym). Równolegle z umiejętnościami praktycznymi rozwijała również karierę naukową. W latach 1999-2004 odbywała studia doktoranckie w Klinice Patologii Ciąży i Porodu PAM, pod opieką prof. Elżbiety Ronin-Walknowskiej. Zwieńczeniem pracy naukowej była obrona pracy doktorskiej nt. wpływu ciąży na występowanie zaburzeń metabolicznych, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy ciążowej i uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych. W 2001 roku odbyła staż w Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Greifswaldzie, a także współpracowała z Instytutem Patofizjologii w Karlsburgu.

Przez wiele lat była związana zawodowo ze Szpitalem Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie, a obecnie pracuje jako starszy asystent w warszawskim Szpitalu Medicover. Swoją wiedzę i umiejętności doskonali poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Między innymi ukończyła międzynarodowe warsztaty z USG w ginekologii onkologicznej, kurs medyczny "Zaawansowane serce płodu", kurs medyczny "Drugi trymestr+Mózg Płodu" oraz „Leczenie zaawansowanej endometriozy z wykorzystaniem Acu Pulse 40 WG laser CO2”. Posiada certyfikat kolposkopii European Federation for Colposcopy (EFC), certyfikat USG Fetal Medicine Foundation (FMF) oraz certyfikat The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA).

Doktor jest członkiem European Society of Gynaecological Oncology (ESGO).

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Jacko

Dr n. med. Joanna Jacko specjalizuje się w ginekologii, położnictwie i ginekologii onkologicznej. W SonoFem zajmuje się diagnostyką USG endometriozy głęboko naciekającej z użyciem kontrastu żelowego. Wykonuje również badania USG ginekologiczne oraz USG ciąży, w tym badanie USG w 11-13 tygodniu i test PAPP-A z oceną ryzyka aberracji chromosomowych u płodu wg The Fetal Medicine Foundation.

Zdjęcia dr n. med. Joanna Jacko

SonoFem Centrum Medyczne - dr n. med. Joanna Jacko

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Jacko

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska