lek. dent. Krzysztof Jasiński

stomatolog - Radom

lek. dent. Krzysztof Jasiński stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Krzysztof Jasiński

Lek. dent. Jasiński ukończył Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Poszerzał zakres wiedzy i doskonalił umiejętności również za granicą, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Profesjonalizm, gwarancja najwyższego komfortu oraz pełne empatii podejście do problemów pacjentów, którzy odwiedzają jego gabinet, sprawiły, że cieszy się dużym szacunkiem wśród radomskiej społeczności.

Praca jest jednocześnie jego największą pasją. Prywatnie doktor Jasiński jest wielkim miłośnikiem wędkarstwa i w wolnych chwilach oddaje się swojemu hobby.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. K. Jasiński

Lek. dent. Jasiński specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz implantologii. Wiele uwagi poświęca również pedodoncji, a dzięki znakomitemu podejściu do najmłodszych pacjentów z łatwością zyskuje ich sympatię i zaufanie. 

Zdjęcia lek. dent. Krzysztof Jasiński

GlobalDent - lek. dent. Krzysztof Jasiński

Konsultacje

Konsultacja stomatologiczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Krzysztof Jasiński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.