Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Lekarze medycyny estetycznej - informacje

Do lekarza medycyny estetycznej zgłaszają się przede wszystkim pacjenci, pragnący zniwelować skutki procesu starzenia się skóry. Szukać pomocy u niego mogą osoby zmagające się z np. zmarszczkami lub przebarwieniami. Do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej używa się m.in. preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego oraz nici liftingujących.

Konsultacja u lekarza medycyny estetycznej w Polsce

W Gorzowie Wielkopolskim zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym  lipolizę iniekcyjną, wykonać może lek. med. Izabela Kotulska-Bablińska, specjalistka chorób wewnętrznych i lekarz medycyny estetycznej. Studia podyplomowe ukończyła w Podyplomowej Szkole Medycy Estetycznej w Warszawie przy PTL. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczyła w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada też certyfikat, potwierdzający ukończenie kursu „Zastosowanie toksyny botulinowej typu A w medycynie estetycznej”, gdzie nabyła umiejętności stosowania technik podstawowych usuwania zmarszczek górnej części twarzy. Udać się do niej można na usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego, jej oferta obejmuje też terapię depigmentacyjną Dermamelan, mezoterapię skóry głowy oraz peelingi medyczne.

Na konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej w Koninie udać się można do lek. med. Renaty Stencel-Kaźmierczak, specjalistki chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Pacjenci poddać się u niej mogą terapii depigmentacyjnej preparatem Dermamelan, mezoterapii oraz zabiegom z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Szukać u niej pomocy mogą również osoby, zmagające się z nadmierną potliwością, u których przeprowadza zabieg, polegający na ostrzyknięciu toksyny botulinowej typu A w miejsca największej potliwości.

W Szczecinie na konsultację z zakresu medycyny estetycznej wybrać się można do lek. med. Krzysztofa Marosza, specjalisty anestezjologa i lekarza medycyny estetycznej. Uczestniczył m.in. w XIV Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada też certyfikaty, potwierdzające uczestnictwo w kursie „Zaawansowane techniki stosowania toksyny botulinowej typu A w obrębie 2/3 dolnych części twarzy, szyi i dekoltu. Metodyka dawki i technika wstrzyknięć toksyny w różnych postaciach nadmiernej potliwości. Mezobotox”. Udać się do niego można na wypełnianie zmarszczek, powiększenie i modelowanie ust oraz mezoterapię, a także na lipolizę iniekcyjną, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, usuwanie przebarwień oraz lifting nićmi First Lift.

Cena prywatnej wizyty u lekarza medycyny estetycznej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

W Polsce za konsultację z obszaru medycyny estetycznej zapłacić trzeba około 150 złotych. Za granicą cena takiej wizyty jest znacznie wyższa, np. u dr Ejikeme w Londynie wynosi ona 100 funtów brytyjskich, czyli około 560 złotych.

Komentarze (1)

Elzbieta Stoop rok temu

Bylam w dniu 7 luty 2018 w klinice Chiroplastica we Wroclawiu z rozerwanym platkiem ucha. Pan doktor Elsaftawy podjal sie w ciagu kilku minut zabiegu po rozmowie ze mna.Trzeba miec wiele empatii do ludzi i bardzo duza wiedze,zeby zrozumiec, pomoc i z szacunkiem podejsc do pacjenta. Napewno bede polecala kazdemy te klinike. Doktorze,bardzo dziekuje Odpowiedz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.