dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja angiologiczna150 zł
 • Konsultacja chirurgiczna150 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym150 zł
 • Konsultacja dermatologiczna150 zł
 • Konsultacja flebologiczna150 zł
 • Pokaż więcej (279)

lek. Dariusz Świdziński

otolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja laryngologiczna140 zł
 • Konsultacja laryngologiczna dziecięca140 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej140 zł
 • Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging140 zł
 • Konsultacja otolaryngologiczna140 zł
 • Pokaż więcej (6)

lek. Marcin Iskierka

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

 • Konsultacja chirurgiczna140 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej140 zł
 • Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging140 zł
 • Konsultacja proktologiczna140 zł
 • Pokaż więcej (40)
Wczytaj więcej wyników

Lekarze medycyny estetycznej - informacje

Autor:

Do lekarza medycyny estetycznej zgłaszają się przede wszystkim pacjenci, pragnący zniwelować skutki procesu starzenia się skóry. Szukać pomocy u niego mogą osoby zmagające się z np. zmarszczkami lub przebarwieniami. Do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej używa się m.in. preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego oraz nici liftingujących.

Konsultacja u lekarza medycyny estetycznej w Polsce

W Gorzowie Wielkopolskim zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym  lipolizę iniekcyjną, wykonać może lek. med. Izabela Kotulska-Bablińska, specjalistka chorób wewnętrznych i lekarz medycyny estetycznej. Studia podyplomowe ukończyła w Podyplomowej Szkole Medycy Estetycznej w Warszawie przy PTL. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczyła w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada też certyfikat, potwierdzający ukończenie kursu „Zastosowanie toksyny botulinowej typu A w medycynie estetycznej”, gdzie nabyła umiejętności stosowania technik podstawowych usuwania zmarszczek górnej części twarzy. Udać się do niej można na usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego, jej oferta obejmuje też terapię depigmentacyjną Dermamelan, mezoterapię skóry głowy oraz peelingi medyczne.

Na konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej w Koninie udać się można do lek. med. Renaty Stencel-Kaźmierczak, specjalistki chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Pacjenci poddać się u niej mogą terapii depigmentacyjnej preparatem Dermamelan, mezoterapii oraz zabiegom z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Szukać u niej pomocy mogą również osoby, zmagające się z nadmierną potliwością, u których przeprowadza zabieg, polegający na ostrzyknięciu toksyny botulinowej typu A w miejsca największej potliwości.

W Szczecinie na konsultację z zakresu medycyny estetycznej wybrać się można do lek. med. Krzysztofa Marosza, specjalisty anestezjologa i lekarza medycyny estetycznej. Uczestniczył m.in. w XIV Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada też certyfikaty, potwierdzające uczestnictwo w kursie „Zaawansowane techniki stosowania toksyny botulinowej typu A w obrębie 2/3 dolnych części twarzy, szyi i dekoltu. Metodyka dawki i technika wstrzyknięć toksyny w różnych postaciach nadmiernej potliwości. Mezobotox”. Udać się do niego można na wypełnianie zmarszczek, powiększenie i modelowanie ust oraz mezoterapię, a także na lipolizę iniekcyjną, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, usuwanie przebarwień oraz lifting nićmi First Lift.

Cena prywatnej wizyty u lekarza medycyny estetycznej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

W Polsce za konsultację z obszaru medycyny estetycznej zapłacić trzeba około 150 złotych. Za granicą cena takiej wizyty jest znacznie wyższa, np. u dr Ejikeme w Londynie wynosi ona 100 funtów brytyjskich, czyli około 560 złotych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska