Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Michał Tarkiewicz

lekarz medycyny estetycznej

Opinie pacjentów:

"Mega kompetentny, uczciwy i rozsądny. Udzielił mi potrzebnych informacji. Doskonale zmotywował do zabiegu." - Agata

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź lekarzy medycyny estetycznej w pobliżu Lublina:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Lublinie

Autor:

Medycyna estetyczna skupia się przede wszystkim na profilaktyce i zahamowaniu procesów starzenia się skóry w szerokim zakresie problemów natury estetycznej, również w przypadku zmian zaawansowanych. Zakres procedur obejmuje także korektę defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, wpływających na dyskomfort pacjenta związany z wyglądem, a ich stosowanie jest dopuszczalne wyłącznie przez lekarzy z prawem do wykonywania zawodu, stąd lekarzem medycyny estetycznej może zostać stomatolog oraz okulista. 

Medycyna piękna

Gładkie czoło, promienne spojrzenie, jędrna szyja i dekolt – zadbany i naturalny wygląd w oparciu o kompleksową wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii oraz szeroki wachlarz zabiegów oferuje lek. med. Dorota Piekarska-Myślińska, lekarz medycyny estetycznej. Certyfikowana w zakresie stosowania preparatów na bazie kwasu hialuronowego, w swojej praktyce wykorzystuje ponadto botoks, nici liftingujące oraz laser. Swoje usługi świadczy we współpracy m. in. z lubelskim Centrum Medycznym Sanitas, prowadząc swój Gabinet Medycyny Estetycznej w Łęcznej.

Estetica – Medycyna Estetyczna to gabinet, który od 2009 r. prowadzi dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz, lekarz medycyny estetycznej,  ekspert w programie „Metamorfozy” oraz członek jury Miss Polonia województwa lubelskiego. Zakres jej świadczeń pozwala na kompleksową zmianę wyglądu i poprawę istniejących defektów. Powiększanie ust, wolumetria oraz bezoperacyjne zabiegi korekty nosa czy redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu stanowią kilka przykładów, jakie uzupełnia oferta dla mężczyzn w zakresie modelowania narządów płciowych.

Lek. med.  Alicja Ożóg-Brzozowiec to uznany  chirurg głowy i szyi, lekarz medycyny estetycznej i członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Certyfikowana przez Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej w zakresie m. in. zastosowania preparatów Restylane i Macrolane czy zaawansowanych technik stosowania preparatu Azzalure, realizuje w tym zakresie zabiegi rewitalizacji wyglądu skóry w obrębie różnych partii ciała, włącznie z nieinwazyjnym powiększaniem piersi oraz ust.  W Lublinie prowadzi swój gabinet – Studio AOB.

Gęste, grube i zdrowo wyglądające włosy odzyskamy w Centrum Zdrowia i Urody Maxxmed, dzięki laserowemu systemowi przywracania włosów IGROW. To jeden z nowszych zabiegów, jakie oferują specjaliści w zabiegowym panelu Medycyny estetycznej, będącej jedną ze specjalizacji obok dermatologii, neurochirurgii czy urologii. Realizowane w jej zakresie procedury obejmują m. in. kriochirurgię, elektrochirurgię oraz mikrodermabrazje, a zabiegi wykonuje dr n. med. Anna Michalak-Stoma, specjalista dermatolog-wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej jest również lek. med. Michał Tarkiewicz, certyfikowany w zakresie remodelingu rysów twarzy Stylage oraz Happy Lift, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. W swojej praktyce, konsultacje, które są wymagane przed każdym zabiegiem, łączy z wnikliwym poznaniem potrzeb i oczekiwań pacjenta, w celu ustalenia najbardziej optymalnego programu leczenia. Opłata za konsultację nie jest pobierana przy wykupieniu zabiegu.  Swoje usługi świadczy w ramach lubelskiego Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii oraz w Warszawie, w Gabinecie Bemo Dent.  

Z Centrum Medycznym Tulipan związana jest lek. med. Patrycja Tokarzewska, lekarz rodzinny, lekarz medycyny estetycznej, która specjalizuje się w procedurach anti-aging.  W zakresie praktyki, świadczy konsultacje oraz procedury medyczne, dzięki którym zlikwidujemy tu nie tylko zmarszczki, ale także m. in. zbędne owłosienie, wiotkość skóry, blizny potrądzikowe czy nadmierną potliwość. W przypadku dokonania zabiegu w ciągu dwóch tygodni od dnia konsultacji, jej koszt odejmowany jest od jego ceny. Ofertę uzupełniają zabiegi laserem frakcyjnym CO2 oraz mezoterapia igłowa DermaFrac.

Cena konsultacji u lekarza medycyny estetycznej w mieście Eureka (Kanada)

W klinice Redwood Aesthetic Medicine za konsultacje zapłacimy 75 $ (225 zł). Jeśli klient podejmie decyzję co do zabiegu w ciągu miesiąca, opłata za konsultację wpływa na poczet zabiegu.

 

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.