Lekarz medycyny estetycznej w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego

Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług w Łodzi:

Bezpośrednio w Piotrkowie Trybunalskim nie posiadamy w ofercie lekarza o specjalizacji lekarz medycyny estetycznej, możemy zaproponować lekarzy w pobliżu - lekarze medycyny estetycznej najbliżej Piotrkowa Trybunalskiego przyjmują w Łodzi (43 km od Piotrkowa Trybunalskiego) lub w Łasku (45 km od Piotrkowa Trybunalskiego). Poniżej prezentujemy listę alterantywnych lekarzy ze specjalizacją lekarz medycyny estetycznej, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Sprawdź lekarzy medycyny estetycznej w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego:

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

  • Konsultacja chirurgiczna100 zł
  • Konsultacja dermatologiczna100 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
  • Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging100 zł
  • Pokaż więcej (547)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Agnieszka Krajewska

laryngolog dziecięcy, otolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog

  • Konsultacja laryngologiczna dziecięca150 zł
  • Konsultacja laryngologiczna z oceną endoskopową180 zł
  • Pokaż więcej (2)
Placówki, w których przyjmuje:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska