Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz medycyny estetycznej

  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
  • Konsultacja stomatologiczna
  • Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny
  • Pokaż więcej (228)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. dent. Paulina Zgoda

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

  • Konsultacja chirurga stomatologa100 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej100 zł
  • Konsultacja periodontologiczna100 zł
  • Konsultacja protetyczna100 zł
  • Konsultacja stomatologiczna50 zł
  • Pokaż więcej (112)
Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź lekarzy medycyny estetycznej w pobliżu Poznania:

Dobry lekarz medycyny estetycznej w Poznaniu

Autor:

Specjalista medycyny estetycznej jest lekarzem zajmującym się poprawą jakości życia pacjenta poprzez zastosowanie niechirurgicznych zabiegów kształtujących sylwetkę i pielęgnujących skórę. Diagnozuje pacjentów i prognozuje stany, które mogą przyczynić się do powstawania schorzeń skóry. W leczeniu stosuje metody zapobiegawcze, a także korekcyjne. Przeprowadza m.in. zabiegi zapobiegające starzeniu się skóry, likwidujące zmarszczki, złuszczające naskórek. Jego pacjentami są także osoby zmagające się z nadpotliwością, nadmiernym owłosieniem, cellulitem i rozstępami.

Specjaliści medycyny estetycznej

Na wizytę do specjalisty medycyny estetycznej w Poznaniu można umówić się do lek. med. Anny Nowickiej. Jest absolwentką wydziału lekarskiego AM w Poznaniu oraz absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, właścicielką Kliniki Medycyny Estetycznej Medicana, w której oferuje zabiegi na twarz (np. leczenie trądziku), na ciało np. (leczenie nadpotliwości), na włosy (mezoterapia skóry) oraz zabiegi laserowe. Przy użyciu lasera frakcyjnego Ascelpion Dermablate przeprowadza leczenie trądziku, plam posłonecznych i rozstępów. Nieinwazyjne leczenie cellulitu i poprawę elastyczności skóry na udach i pośladkach przeprowadza przy użyciu systemu fal akustycznych Acoustic Waves System.

Konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Poznaniu przeprowadza również lek. med. Ewa Berlińska, właścicielka Studia Medycyny Estetycznej Nina Estetica. Jest specjalistą dermatologii, alergologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi uczestnicząc w kursach i szkoleniach jak np. „Teoria i praktyka zastosowania preparatów oraz urządzeń firmy Skin Jet”, „Problemy skóry tłustej – możliwości terapeutyczne i zabiegowe w dermatologii estetycznej”, a także „Toksyna botulinowa w medycynie estetycznej”. Należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej.

W Poznaniu przyjmuje również lek. med. Piotr Rosiński, specjalista medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a swoje umiejętności podnosi uczestnicząc w sympozjach i szkoleniach naukowych z zakresu medycyny estetycznej np. „Zaawansowane techniki łączone – lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa Dermaheal, mezoterapia głęboka Aguashine oraz karboksyterapia Venusian CO2 Therapy”, czy „The art of facilitation”. Zabiegi przy użyciu m.in. kwasu hialuronowego, botoksu, mezoterapii wykonuje w swoim gabinecie prywatnym Aestetik Medycyna Estetyczna.

Cena wizyta u specjalisty medycyny estetycznej za granicą

Konsultacja u lekarza medycyny estetycznej obejmująca wstępną diagnozę i plan leczenia w Chelsea Bridge Clinic w Londynie to koszt 495 £ (ok. 3 000 zł), natomiast w Poznaniu cena wizyty u lekarze tej samej specjalizacji wynosi 100 zł.

Pacjenci szukali lekarza medycyny estetycznej w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.