lek. Łukasz Paluch

lekarz, flebolog - Warszawa

lek. Łukasz Paluch lekarz, flebolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Łukasz Paluch

Lek. med. Łukasz Paluch jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2012 roku ukończył uczelnię z nagrodą Rektora za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność naukową. Od drugiego roku studiował w indywidualnym trybie, a przez rok zgłębiał wiedzę na Uniwersytecie de Grenada w Hiszpanii. Odbył szereg zagranicznych staży – uczył się technik zabiegowych pod kierownictwem profesora Salvio Serrano w klinice dermatologii oraz u profesora Canierra w klinice chirurgii plastycznej w Lisbonie. Nawiązał też współpracę z zespołem profesora Marka Gołębiowskiego z Zakładu Radiologii warszawskiego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus.

W trakcie pracy w Centrum Flebologii został skierowany na staż u jednego z największych światowych autorytetów w zakresie leczenia owrzodzeń podudzi, profesora Michaela Jüngera. Pod jego okiem doskonalił się na stażu w Szpitalu Uniwersyteckim w Greifswald. Rozległa wiedza doktora Palucha oraz umiejętności teoretyczne i praktyczne, nabyte przez niego w Centrum Flebologii, zostały wyróżnione przez zespół profesora.

Specjalista należy do prestiżowego stowarzyszenia naukowego, jakim jest Polskie Towarzystwo Flebologiczne (PTF). Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Ł. Paluch

Lek. med. Łukasz Paluch to lekarz specjalizujący się w diagnostyce i nieoperacyjnym leczeniu niewydolności żylnej. Do jego głównych zawodowych zainteresowań należy flebologia ze szczególnym uwzględnieniem owrzodzeń podudzi, a także radiologia interwencyjna, w tym wszelkiego typu zabiegi usuwania zmian żylnych pod kontrolą ultrasonografu.

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzał lek. Łukasz Paluch. Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (0)

Zdjęcia lek. Łukasz Paluch

Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg - lek. Łukasz Paluch

Konsultacje

Konsultacja flebologiczna

Chirurgia ogólna

Leczenie owrzodzeń
Leczenie owrzodzeń żylnych osoczem bogatopłytkowym
Rozwiń szczegóły
Leczenie owrzodzeń żylnych kompresjoterapią
Rozwiń szczegóły
Leczenie owrzodzeń żylnych chirurgicznie
Rozwiń szczegóły

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków kończyn dolnych
Skleroterapia pod kontrolą USG 
Konsultacja flebologiczna
550 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) - cena za jedną nogę;
900 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) z tumescencją - ceny za jedną nogę;
1300 zł - skleroterapia endowaskularna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia z cewnikiem) - CDS - cena za jedną nogę
od 550 do 1 300  Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Badania USG Doppler
Inne nazwy:

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych 
USG Doppler żył / tętnic - 200 zł;
USG Doppler tętnic z konsultacją - 250 zł
od 180 do 250  Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - zdjęcia przed i po zabiegu

Chirurgia naczyniowa i flebologia - zdjęcia przed i po zabiegu

Zamykanie pajączków na kończynach dolnych falami radiowymi - zdjęcia przed i po zabiegu

Leczenie owrzodzeń żylnych chirurgicznie - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty lek. Łukasz Paluch

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska