lek. Łukasz Paluch

lekarz, flebolog - Warszawa

lek. Łukasz Paluch lekarz, flebolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Łukasz Paluch

Lek. med. Łukasz Paluch jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2012 roku ukończył uczelnię z nagrodą Rektora za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność naukową. Od drugiego roku studiował w indywidualnym trybie, a przez rok zgłębiał wiedzę na Uniwersytecie de Grenada w Hiszpanii. Odbył szereg zagranicznych staży – uczył się technik zabiegowych pod kierownictwem profesora Salvio Serrano w klinice dermatologii oraz u profesora Canierra w klinice chirurgii plastycznej w Lisbonie. Nawiązał też współpracę z zespołem profesora Marka Gołębiowskiego z Zakładu Radiologii warszawskiego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus.

W trakcie pracy w Centrum Flebologii został skierowany na staż u jednego z największych światowych autorytetów w zakresie leczenia owrzodzeń podudzi, profesora Michaela Jüngera. Pod jego okiem doskonalił się na stażu w Szpitalu Uniwersyteckim w Greifswald. Rozległa wiedza doktora Palucha oraz umiejętności teoretyczne i praktyczne, nabyte przez niego w Centrum Flebologii, zostały wyróżnione przez zespół profesora.

Specjalista należy do prestiżowego stowarzyszenia naukowego, jakim jest Polskie Towarzystwo Flebologiczne (PTF). Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Ł. Paluch

Lek. med. Łukasz Paluch to lekarz specjalizujący się w diagnostyce i nieoperacyjnym leczeniu niewydolności żylnej. Do jego głównych zawodowych zainteresowań należy flebologia ze szczególnym uwzględnieniem owrzodzeń podudzi, a także radiologia interwencyjna, w tym wszelkiego typu zabiegi usuwania zmian żylnych pod kontrolą ultrasonografu.

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzał lek. Łukasz Paluch. Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (0)

Zdjęcia lek. Łukasz Paluch

Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Konsultacje

Konsultacja flebologiczna

Chirurgia ogólna

Leczenie owrzodzeń
Leczenie owrzodzeń żylnych osoczem bogatopłytkowym
Leczenie owrzodzeń żylnych kompresjoterapią
Leczenie owrzodzeń żylnych chirurgicznie

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Skleroterapia żylaków
Skleroterapia pod kontrolą USG
Konsultacja flebologiczna
550 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) - cena za jedną nogę;
900 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) z tumescencją - ceny za jedną nogę;
1300 zł - skleroterapia endowaskularna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia z cewnikiem) - CDS - cena za jedną nogę
od 550 do 1 300 

Diagnostyka i badania

Badania USG Doppler
Inne nazwy:

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych
USG Doppler żył / tętnic - 200 zł;
USG Doppler tętnic z konsultacją - 250 zł
od 180 do 250 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - zdjęcia przed i po zabiegu

Chirurgia naczyniowa i flebologia - zdjęcia przed i po zabiegu

Zamykanie pajączków na nogach falami radiowymi - zdjęcia przed i po zabiegu

Leczenie owrzodzeń żylnych chirurgicznie - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty lek. Łukasz Paluch