dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas

lekarz medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych

dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas lekarz medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas

Dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas studiowała w Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom lekarza medycyny uzyskała w 1994 roku. Cztery lata później ukończyła staż specjalizacyjny I stopnia, zaś w 2003 roku II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. Od 2004 roku główną tematyką jej zainteresowań jest medycyna estetyczna. Doktor systematycznie doskonali się w tym kierunku, zdobywając wiedzę oraz umiejętności w trakcie licznych szkoleń. Ukończyła jedyną w Polsce szkołę kształcącą lekarzy medycyny estetycznej – Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, działającą przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. 

Jej kariera związana jest również z działalnością naukową. W 2002 roku w Śląskiej Akademii Medycznej obroniła rozprawę doktorską napisaną pod opieką prof. dr hab. n. med. Władysława Pierzchały. Ponadto jest aktywnym członkiem towarzystw naukowych, w tym m.in. Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej IUME (Iunion Internationnale de Medicine Estetique) oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Adamiak-Kardas

Dr n. med. M. Adamiak-Kardas specjalizuje się w zabiegach odmładzających oraz poprawiających estetykę ciała i twarzy. Przeprowadza bezoperacyjny lifting twarzy, zabiegi wolumetryczne oraz procedury przywracające gęstość skóry. Posiada doświadczenie w leczeniu nadpotliwości, wykonuje zabieg lipolizy iniekcyjnej, a także wiele innych specjalistycznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

W swojej pracy korzysta z nowoczesnych technik zabiegowych, między innymi stosuje techniki laserowe u osób z rozszerzonymi naczynkami, przebarwieniami lub nadmiernym owłosieniem.

Zdjęcia dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową - zdjęcia przed i po zabiegu

Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas