lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska

stomatolog - Warszawa

lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska stomatolog

Nr PWZ: 2867124

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska

Lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już jako studentka brała czynny udział w wielu specjalistycznych kursach, na których poznawała metody odbudowy protetycznej oraz zagadnienia związane z chirurgią stomatologiczną. Ponadto pełniła funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w Warszawie. Po uzyskaniu dyplomu odbyła staż w Wojskowej Przychodni "Cepelek" w Warszawie. 

Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych kursach. Należy do prestiżowych towarzystw: Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Niemieckiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie).

Prywatnie doktor Gryka-Deszczyńska interesuje się grą na pianinie oraz jazdą konno. Jest zapaloną motocyklistką.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska

Lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów protetycznych. W ramach leczenia zakłada pacjentom protezy, między innymi, szkieletowe, szkieletowe na zatrzaskach oraz akrylowe. Stosuje także wkłady koronowe Inlay/Onlay oraz wkłady koronowo-korzeniowe metalowe i na bazie włókien szklanych. Specjalizuje się również w wykonywaniu koron oraz mostów. Świadczy usługi w zakresie chirurgii stomatologicznej, w tym zabiegi resekcji oraz odsłonięcia zębów. Zajmuje się leczeniem trudnych przypadków, wszystkie zabiegi przeprowadza w znieczuleniu oraz w sterylnych warunkach. Wykonuje takie procedury chirurgiczne jak nacinanie oraz płukanie ropnia, a także usuwanie torbieli. Wiele uwagi poświęca również przedprotetycznemu leczeniu chirurgicznemu.

Lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska ma świetny kontakt ze swoimi pacjentami. Jak sama przyznaje, jej praca jest również jej pasją, dlatego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Podczas leczenia stawia na dialog z pacjentem, gdyż wie, że ten jest gwarancją sukcesu. Obecnie jest w trakcie zdobywaniu umiejętności i doświadczenia w zakresie leczenia implantologicznego. W przyszłości planuje zawodowo związać się właśnie z tą dziedziną stomatologii.

Zdjęcia lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska

Dentalove - lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska

Konsultacje

Konsultacja implantologiczna 
Inne nazwy:

implantolog wizyta prywatna

20 min
100

Stomatologia

Implanty stomatologiczne
Implanty zębowe
Implanty zębowe Bego 
Inne nazwy:

założenie implantu stomatologicznego Bego, wszczepienie implantu zębowego Bego

Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
1 ząb
2 000
Korony na implantach
Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie 
Inne nazwy:

Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
1 ząb
2 500
Korona porcelanowa (na podbudowie z metalu) na implancie 
Inne nazwy:

Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
1 ząb
2 000
Chirurgia stomatologiczna
Podniesienie dna zatoki
Podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą 
Inne nazwy:

sinus lift otwarty

od 2 500
Sterowana regeneracja kości / tkanek 
Inne nazwy:

regeneracja kości przed założeniem implantu stomatologicznego, augmentacja kości przed implantacją, sterowana regeneracja tkanek przyzębia i kości, sterowana regeneracja kości GBR, regeneracja tkanek GTR

1 ubytek kostny
od 2 000 do 2 500 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Magdalena Gryka-Deszczyńska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.