lek. dent. Marcin Gołda

stomatolog - Katowice

lek. dent. Marcin Gołda stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Marcin Gołda

Lek. dent. Marcin Gołda jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej. Po ukończeniu studiów medycznych odbył staże podyplomowe w klinikach stomatologicznych. Przez 6 lat prowadził własną praktykę, podczas której zajmował się leczeniem pacjentów polskich i zagranicznych. Interesuje się szczególnie protetyką, w zakresie której umiejętności prężnie rozwijał podczas pobytu w Wielkiej Brytanii (od 2006 roku). Praca w Wielkiej Brytanii pozwoliła mu na zdobycie dużego doświadczenia, zwłaszcza w nowoczesnych technikach protetycznych, w prestiżowych klinikach stomatologicznych. Jest także członkiem General Dental Council oraz British Dental Association – brytyjskich towarzystw skupiających stomatologów, dających im uprawnienia oraz zajmujących się promocją jakości opieki stomatologicznej.

Uprawia tenis ziemny oraz squash. Interesuje się turystyką, ceni sobie zwłaszcza kraje śródziemnomorskie.

Osiągnięcia lekarza

Lek. dent. Marcin Gołda uczestniczy w kursach, dzięki którym doskonali swoje umiejętności w zakresie nowoczesnych technik leczenia. Posiada certyfikaty szkoleń ukończonych w Polsce, Wielkiej Brytanii, a także szkoleń odbywanych w trybie e-learningu. Odbył m.in. kursy z zakresu technik endodontycznych, sposobów opracowywania kanałów, zastosowania mikroskopu w leczeniu. Uczestniczył również w szkoleniach z zakresu chirurgii i implantoprotetyki. Posiada certyfikaty szkoleń obejmujących leczenie protetyczne.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. Marcin Gołda

Lek. dent. Marcin Gołda zajmuje się leczeniem zachowawczym próchnicy oraz leczeniem kanałowym. Zajmuje się leczeniem protetycznym u pacjentów z całkowitym lub częściowym brakiem uzębienia, przywracając prawidłowe funkcje żucia. Wyrównuje koloryt oraz niewielkie defekty kształtu i położenia zębów w łuku przy zastosowaniu licówek.

Zdjęcia lek. dent. Marcin Gołda

Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji - lek. dent. Marcin Gołda

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Marcin Gołda

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.